آقای حسنی! شما اگر فراموش کردید ما یادمان نرفته است

ساخت وبلاگ
چکیده : پس از انتشار سخنان آقای علی اصغر حسنی نماینده اسبق مجلس و رئیس شورای شهر گراش در مورد چگونگی ارتقای ... با عنوان : آقای حسنی! شما اگر فراموش کردید ما یادمان نرفته است بخوانید :

پس از انتشار سخنان آقای علی اصغر حسنی نماینده اسبق مجلس و رئیس شورای شهر گراش در مورد چگونگی ارتقای گراش به شهرستان در روز گراش، آقای فرهاد ابراهیم پور مقاله ای در سایت اوز استار منتشر کرد که بخشی از آن باز نشر می شود.

فرهاد ابراهیم پور/اوز استارز: آقای حسنی به صراحت گویی مشهور هستند همچنان که شاید به تدبیر اندیشی کمی بخیل باشند اما در سالروز جشن گراش ایشان پرده را کمی کنار زدند فقط کمی کنار زدند تا ما با پشت پرده چگونه شهرستان شدن گراش کمی آشنا شویم و در قسمتی از این روشنگری گفتند که چگونه جلوی ارتقای ارد و شهر اوز را گرفتند .

به این قسمت سخنان اقای حسنی در سایت گریشنا توجه کنید : ارد بخش شده بود و قرار بود ارد و اوز به هم ترکیب شده و شهرستان شود. من در هلال‌احمر بودم و هر شب جلسه می‌گرفتیم و پیگیری کردیم، جلو ارتقا را گرفتیم، زیرا اگر این اتفاق می‌افتاد، گراش بدون سلاح می‌شد

 مطمئنا هر خواننده ای که این سخنان اقای حسنی را بشنود بخصوص اگر اوزی و اردی باشد از خود سوال خواهد کرد چرا اقای حسنی چنین با ما می‌کند؟ مگر ما با گراشی ها و اقای حسنی خصومتی داریم که ایشان سعی نمودند جلوی ارتقا ما را بگیرند ما چه هیزم تری به آقای حسنی فروخته ایم که ایشان اعلام می‌کنند اگر این اتفاق می افتاد گراش بدون سلاح می‌شد.

 ایشان ۴سال نمایندگی شهرستان و نماینده مردم لارستان بودند حالا هرکسی از خودش سوال می‌کند ایشان نماینده مردم لارستان بودند یا نماینده مردم گراش. شاید ایشان در پوست خود نگنجند که بالاخره در دوره نمایندگی اشان گراش را شهرستان کردند و الان دوست دارند مدال قهرمان ملی گراش به او بدهند به فرض که گراشی‌ها هم این مدال را بر گردن او آویختند و شد سردار ملی گراش. اما رفتار ایشان برای رسیدن به این آرزو با چه شیوه ای بوده است. تاسف بار است، شاید در جامعه ای که حقانیت فدای روابط می‌شود این رفتارها ستودنی شود اما حقانیت موجودیت خود را از دروغ و فریب نمی‌گیرد.

بعنوان یک اوزی که شما چهار سال نماینده ما در مجلس بودید احساس بدی دارم که چگونه با فریب سر ما کلاه گذاشتید تا به هدف خودتان  که شهرستان شدن گراش بود برسید. در چندین جلسه ای که با اوزی‌ها داشتید مکررا تاکید کردید که اوزی‌ها مستحق شهرستان شدن حتی بیش از گراشی‌ها هستند و در جلسه ای که با حضور تجار وبزرگان وخیرین اوزی در باشگاه ایرانیان دبی برگزار شد و خود من هم آن‌جا بودم مرتب این‌را تکرار کردید که شهرستان شدن حق اوزی هاست و من حتما پیگیری می‌کنم. آمدید اوز و از تریبون نماز جمعه اوز و در نماز جماعت خیلی از حق اوزی‌ها گفتید .آقای حسنی شما اگر ما یادمان نرفته است.

 آقای حسنی این پیگیری شما بود ؟ آن همه قول و وعده و وعید چی بود ؟

 اگر خواسته اوزی‌ها بر حق بود پس چی شد که می‌خواستید جلوی ارتقا آن‌را بگیرید؟

 آقای حسنی در ادامه حرف هایشان در جشن روز گراش  صریحا اعتراف می‌کنند که از امکانات زیادی برای شهرستان شدن گراش بهره برده اند

 به این قسمت سخنان ایشان در گریشنا توجه کنیدحسنی با اشاره به پیگیری‌ها در دوره اول و دوم ریاست‌جمهوری محمود احمدی‌نژاد گفت: «علی‌رغم این که ممکن است بعضی‌ها خوششان نیاید، جا دارد برای شهرستان شدن گراش از آقای احمدی‌نژاد، آقای رحیمی، آقای نجار وزیر کشور، آقای مرتضوی معاون سیاسی، دکتر محمدی مدیرکل تقسیمات، از نمایندگانی که حمایت کردند و همه دست‌اندرکارانی که کمک کرده‌اند و بچه‌های خودمان در کمیته ارتقا تشکر کنم. با توکل به خدا هر کار نشدی، شد می‌شود.

آقای حسنی روز گار می‌گذرد من وشما چند صباحی به این دنیا آمده ایم و می‌رویم، چیزی که به جا می‌ماند یک نام نیک است که از راهی نیک به‌دست آمده باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : پنجشنبه 12 بهمن 1396 ساعت: 19:46