۱۴پروژه در بخش اوز با اعتبار ۴۷ میلیارد ریال در دهه فجر افتتاح می شود/ پرسش و پاسخ ۱۶ بهمن

ساخت وبلاگ
چکیده : برنامه های دهه فجر محور جلسه امروز ۱۰ بهمن  در شورای اداری بخش اوز بود. شیخ عبدالعزیز قاضی زاده امام... با عنوان : ۱۴پروژه در بخش اوز با اعتبار ۴۷ میلیارد ریال در دهه فجر افتتاح می شود/ پرسش و پاسخ ۱۶ بهمن بخوانید :

برنامه های دهه فجر محور جلسه امروز ۱۰ بهمن  در شورای اداری بخش اوز بود. شیخ عبدالعزیز قاضی زاده امام جمعه اوز برنامه های دهه فجر را از برنامه های مهمی دانست که باید در شرایط کنونی به آن توجه ویژه ای داشته باشیم

محمد حسین آتش فراز بخشدار اوز ضمن تاکید بر وقت شناسی و حضور به موقع در جلسات و برنامه ها، دهه فجر  را بازخوانی خاطرات انقلاب دانست و بر اهمیت رهبری امام خمینی و نقش مردم  و وحدت در پیروزی انقلاب اسلامی تاکید کرد. وی مسئولین را به تبیین خدماتی که توسط دولت به ویژه دولت تدبیر و امید ارائه شده، شفاف سازی امور، تکریم ارباب رجوع، سرعت بخشیدن به کارهای مراجعین و نظارت بر کارمندان در راستای خدمات بهینه به مردم  سفارش کرد.

درخواست از مسئولین شهر و دهیاری ها برای آذین بندی، شرکت در برنامه های دهه فجر به ویژه  ۱۲بهمن( زنگ انقلاب) و ۲۲ بهمن ( راهپیمایی پیروزی انقلاب) و شرکت در برنامه های افتتاح پروژه های عمرانی از دیگر مواردی بود که مورد تاکید بخشدار قرار داشت.

بخشدار گفت: ۱۴ پروژه در روستاهای بخش در ۱۵ بهمن با اعتباری معادل ۴۷ میلیارد ریال افتتاح می شود که ۳۰ میلیارد آن از اعتبارات دولتی و ۱۷ میلیارد از سوی خیرین تامین شده است. مقرر شد جلسه پرسش و پاسخ مردم با مسئولین نیز ساعت ۱۹ دوشنبه ۱۶ بهمن در دانشگاه آزاد اوز برگزار شود.

در این جلسه روسای  شورای شهر، ارشاد، آموزش و پرورش، دانشکده بهداشت، اتاق اصناف، کتابخانه عمومی، دهیار شهرک کهنه و محمد صدیق پیرزاد مواردی را مطرح کردند.

دکتر خیرالنساء نوروزی رئیس پست دامپزشکی نیز ضمن معرفی خدمات دامپزشکی اوز از دهیاران خواست که دامداران بخش را به دامپزشکی اوز معرفی کنند. وی اظهار امیدواری کرد قبل از این که بخواهیم آدم مهمی باشیم بتوانیم فرد مفیدی باشیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : پنجشنبه 12 بهمن 1396 ساعت: 19:46