فرماندار گلپایگان به دلیل برخورد نامناسب با یک خبرنگار برکنار شد

ساخت وبلاگ
چکیده : محسن مهرعلیزاده استاندار اصفهان، در حکمی فرماندار شهرستان گلپایگان را به دلیل برخورد نامناسب با یک ... با عنوان : فرماندار گلپایگان به دلیل برخورد نامناسب با یک خبرنگار برکنار شد بخوانید :

محسن مهرعلیزاده استاندار اصفهان، در حکمی فرماندار شهرستان گلپایگان را به دلیل برخورد نامناسب با یک خبرنگار برکنار کرد.

 غلامرضا قائدیها امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: پس از جلسات دیشب و امروز استاندار و در رابطه با برخورد با یک خبرنگار، حسین فراست توضیحاتی در خصوص این اتفاق به استاندار اصفهان ارائه کرد.

مدیر روابط عمومی استانداری اصفهان افزود: محسن مهرعلیزاده استاندار اصفهان، از توضیحات فرماندار شهرستان گلپایگان قانع نشد و طی حکمی وی را از این سمت برکنار کرد.

محمدرضا توسلی بخشدار مرکزی گلپایگان از امروز با حکم استاندار اصفهان سرپرست فرمانداری گلپایگان شد؛ حسین فراست در شهریور ماه سال ۹۳ به این سمت منصوب شده بود.

به گزارش فارس، شب گذشته سرمست، مدیرکل سیاسى وزارت کشور نسبت به این برخورد با یک خبرنگار در گلپایگان واکنش نشان داده و خواستار پیگیری موضوع در اصفهان شده بود.

استاندار اصفهان صبح امروز نیز در توییتی ضمن اشاره به جلساتش برای پیگیری موضوع، از اصحاب رسانه بابت این اتفاق عذرخواهی کرده بود.

 

 

 

 

 

 

 

 

...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : پنجشنبه 12 بهمن 1396 ساعت: 19:46