جشنواره غذایی و صنایع دستی در کانون شهید راستگو اوز

ساخت وبلاگ
چکیده : جشنواره غذايي و صنایع دستی به مناسبت دهه مبارک فجر در كانون فرهنگي شهيد راستگو ويژه دانش آموزان شهر ... با عنوان : جشنواره غذایی و صنایع دستی در کانون شهید راستگو اوز بخوانید :

جشنواره غذايي و صنایع دستی به مناسبت دهه مبارک فجر در كانون فرهنگي شهيد راستگو ويژه دانش آموزان شهر اوز  از تاريخ هفتم تا يازدهم بهمن برگزار شد.

عادل ميرزاده مدير كانون فرهنگي شهيدراستگو در این خصوص عنوان کرد: این جشنواره با حضور ۲۰ مدرسه از شهر اوزبا همکاری و مساعدت اداره آموزش و پرورش اوز برگزار شد . وی افزود: خوشبختانه این جشنواره با استقبال خوبی رو به رو شد.

دكتر ميرزاده تصریح کرد:در این جشنواره هنرمندی و توانایی دانش آموزان در هنر آشپزی ، شیرینی پزی و صنایع دستی نمود داشت.
وی ادامه داد: تمام تلاش ما برآن بود که غذای سالم و سنتی منطقه که مورد تایید کارشناسان تغذیه باشد ، به نمایش گذاشته شده بود. زينب حسيني مديركانون حضرت معصومه (س)پيرامون برنامه های جانبی این  جشنواره ، گفت: در این جشنواره نکات تغذیه ي سالم براي دانش آموزان به شيوه هاي مختلف ارائه شد. ضمنا دانش آموزان بازديدكننده در كنار جشنواره ي غذايي و صنايع دستي از برنامه هاي كانون متناسب با سنين شان استقبال نمودند از جمله كارگاه هاي نجوم  و نقاشي رنگ روغن و صنايع دستي و قصه گويي و فيلم سازي و همچنين بازديد از نمايشگاه كتاب و شركت در جنگ شادي.


ميرزاده در پایان ابراز داشت: جا دارد در اینجا ازرابطین  كانون ومديران مدارس آفرينش وشمسي زاده و خوشابي و زمين پيما و كراني و شهيدقادري نژاد و هنرستان افسر و حق شناس و زارع و احمديان و راهنمايي خضري ونظري و يادگاري و رهنما وثرياتژاد و دبستان خضري و اميري نژاد و علي الخصوص رياست اداره ي آموزش وپرورش آقاي رضايي و معاونين پرورشي وآموزش و سايرمعاونين و كارشناسان اداره  و همچنين رياست اداره ي فرهنگ و ارشاداسلامي اوز و هنرمند انی كه در اين نمايشگاه و جشنواره همكاري نمودند  بابت زحماتشان تشکر ویژه کنم .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : پنجشنبه 12 بهمن 1396 ساعت: 19:46