استقبال نمادین از ورود امام خمینی به کشور وزنگ انقلاب در اوز/ گزارش تصویری

ساخت وبلاگ
چکیده : آئین استقبال نمادین زمان ورود امام خمینی(ره) به کشور و زنگ انقلاب باحضور جمعی از ش... با عنوان : استقبال نمادین از ورود امام خمینی به کشور وزنگ انقلاب در اوز/ گزارش تصویری بخوانید :

آئین زمان ورود امام خمینی(ره) به کشور و زنگ انقلاب باحضور جمعی از شهروندان، مسئولین و دانش  آموزان امروز ۱۲ بهمن در جوار قبور شهدای اوز برگزار شد.

در ابتدای مراسم در ساعت ۹:۳۳ زنگ انقلاب توسط شیخ عبدالعزیز قاضی زاده امام جمعه اوز، حجت الاسلام عدالتی، آتش فراز بخشدار و رضوی فرمانده حوزه مقاومت بسیج به صدار در آمد.

عبدالعزیز قاضی زاده امام جمعه اوز گفت: برخلاف کارشکنی ها و لغو پرواز ها در ۱۲ بهمن ۵۷، امام خمینی با پشتیبانی خدا به کشور بازگشت. وی حضرت امام خمینی را از مجاهدینی دانست که توانست با وحدت کلمه و پیروی از دستورات اسلام، انقلاب را به پیروزی برساند.

آتش فراز بخشدار اوز ضمن تشکر از برگزار کنندگان و حضار در مراسم  و تبریک دهه فجر، این دهه را یاد آور خاطرات بزرگی دانست که در کشور ماندگار می ماند.

 

حجت الاسلام عدالتی از انقلاب اسلامی به عنوان فجری جدیدی در تاریخ بشریت یاد کرد و برخورداری از فلسفه اسلامی، استواری بر مبنای اعتقاد و ایمان، بهره گیری از رویکرد اصلاح فساد، حاکمیت فرهنگ توحیدی و شکل گیری بر مبنای نظم انقلابی را از خصوصیات انقلاب اسلامی ایران دانست.

اجرای سرود یار دبستانی با اشعار جدید، قرائت شعر توسط غزل خواجوی، ذکر یادی از شهید ابراهیم هادی توسط مهدی بازیار مجری مراسم و… از دیگر برنامه های این مراسم بود.

غبار روبی و عطر افشانی قبور شهدای جنگ تحمیلی و شهدای گمنام توسط شرکت کنندگان در مراسم پایان بخش برنامه بود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : پنجشنبه 12 بهمن 1396 ساعت: 19:46