برنامه های دومین روز پروژه سلام کتاب ۹ با حضور کلرژوبرت 

ساخت وبلاگ
چکیده : دومین روز از پروژه سلام کتاب۹ با حضور کلر ژوبرت نویسنده و تصویر گر کتاب کودک درمدارس شمسی زاده، استث... با عنوان : برنامه های دومین روز پروژه سلام کتاب ۹ با حضور کلرژوبرت  بخوانید :

دومین روز از پروژه سلام کتاب۹ با حضور کلر ژوبرت نویسنده و تصویر گر کتاب کودک درمدارس شمسی زاده، استثایی علوی و حق شناس امروز ۴بهمن، آغاز شد.

به گزارش کتابخانه بانو و کودک ونوجوان اوز، کلر ژوبرت به اتفاق فوزیه خصری و فتحیه فتحی موسسین کتابخانه بانو و فائزه طیوری و الهه مرادی کتابداران ابتدا به مدرسه شمسی زاده رفتند و کلر ژوبرت ضمن گفت و گو با دانش آموزان در مورد نویسندگی وروش های نوشتن توضیحاتی داد و به پرسش های آنان پاسخ گفت. فتحیه فتحی نیز در مورد اهمیت کتاب در زندگی و روش های مطالعه توضیح داد.

دیدار با دانش آموزان مدرسه استثنایی علوی دومین برنامه امروز بود و ژوبرت ضمن دیدار و گفت و گو به همه دانش آموزان هدیه داد و فائزه طیوری کتابدار کتابخانه بانو و کودک و نوجوان اوز قصه خوانی با صدای بلند را اجرا کرد.

حضور در دبستان حق شناس سومین برنامه امروز صبح بود که کلر ژوبرت ضمن گفت و گو با دانش آموزان به دلنوشته های دانش آموزان هستی کرامتی، مبینا افشاری و آلینا ملاحت گوش داد و توصیه های لازم را کرد.

دیدار با بخشدار، رئیس آموزش و پرورش و رئیس و کارکنان دانشگاه آزاد اوز و بازدید از بخش های مختلف این دانشگاه برنامه بعدی امروز صبح بود.

برنامه های عصر نیز شامل گفت و گو ی این نویسنده با کودکان عضو کتابخانه بانو‌ و کودک و نوجوان در محل کتابخانه در دو بخش جداگانه یک ساعته بود که اعضای از دیدار با نویسنده و آشنایی با کتاب هایش ابراز رضایت داشتند و پرسش های خود را نیز با این نویسنده کودک در میان گذاشتند. فریناز تورانی کتابدار کتابخانه عمومی حاج صفیه خضری نیز برای کودکان یکی از کتاب های کلر ژوبرت را در این کتابخانه به صورت بلند خوانی اجرا کرد.

دیگر برنامه عصر ۴ بهمن دیدار با مربیان قصه گو در دفتر انجمن دوستداران کودک بود که ضمن تبادل نظر با کلر ژوبرت و آشنایی با نقاط قوت و ضعف پرسش های خود را نیز مطرح کردند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...
نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : پنجشنبه 5 بهمن 1396 ساعت: 9:01