بخشدار اوز: مشارکت اگر با همدلی همراه باشد به رشد و توسعه می انجامد

ساخت وبلاگ
چکیده : جلسه حضوری اعضای گروه مجازی همگام با مردم با حضور بخشدار، ۳ نفر از اعضای شورای شهر،  مسئولین ورزش و ... با عنوان : بخشدار اوز: مشارکت اگر با همدلی همراه باشد به رشد و توسعه می انجامد بخوانید :

جلسه حضوری اعضای گروه مجازی همگام با مردم با حضور بخشدار، ۳ نفر از اعضای شورای شهر،  مسئولین ورزش و جوانان و بیمارستان امیدوار اوز، شامگاه اول بهمن در سالن شیخ سعدی دانشگاه آزاد اسلامی اوز برگزارشد.

دراین جلسه که بالغ بر ۶۰ نفر حضور داشتند، پس از اعلام دستور جلسه توسط علی تیرزن مجری برنامه، محمد حسین آتش فراز بخشدار اوز طی سخنانی علاوه بر تاکید بر ضرورت تقویت مشارکت مردمی و  شفاف سازی، توضیحاتی در مورد اتباع بیگانه داد.

آتش فراز گفت: جامعه ای پویا است که در آن مشارکت اجتماعی بالا توام با وحدت و همدلی وجود داشته باشد. وی ضمن اعلام آن که در شهر و روستاهای  بخش اوز مشارکت مردمی بالاست افزود: من اعتقادبه شفاف سازی دارم واگر رئیس بیمارستان امیدوار اوز درجلسه قبل این گروه شرکت کرده بود،  بسیاری از سو تفاهم ها برطرف می شد.

بخشدار درمورد اتباع بیگانه گفت: بعضی از این افراد که دارای کارت و یا پاسپورت هستند به عنوان اتباع بیگانه مجاز شناخته می شوند که می توانند در رشته مربوط به خود فعالیت کنند اما مجاز به فعالیت در سایر عرصه ها نیستند. برخی از این اتباع غیر مجاز بوده که بعضا هنجار شکن نیز هستند که درچارچوب قانون با آنان برخورد می شود. وی گفت: تعداد اتباع بیگانه در اوز بیش از حد مجاز است که بیشتر آن ها از سایر شهرها به اوز آمده اند و منازل قدیمی برای اجاره در  اختیار آنان قرار می گیرد که باید بر روی منافع عمومی حساسیت بیشتری داشته باشیم.

در این جلسه مسایل ورزش و جوانان و بیمارستان نیز مورد بررسی قرار گرفت و مسئولین مربوطه علاوه بر ارائه گزارش عملکرد به پرسش ها پاسخ دادند که گزارش آن ها جداگانه منتشر می شود.

 

 

 

 

 

 

 

...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : سه شنبه 3 بهمن 1396 ساعت: 18:52