فروشگاه موادغذایی و بهداشتی باران در اوز افتتاح شد

ساخت وبلاگ
چکیده : با حضور بخشدار، عسکری، رحمن زاده و محبی از شورای شهر و جمعی از معتمدین بخش اوز و بلوک هرم و کاریان ف... با عنوان : فروشگاه موادغذایی و بهداشتی باران در اوز افتتاح شد بخوانید :

با حضور بخشدار، عسکری، رحمن زاده و محبی از شورای شهر و جمعی از معتمدین بخش اوز و بلوک هرم و کاریان فروشگاه مواد غذایی و  بهداشتی باران امروز ۲ بهمن در اوز افتتاح شد.

 در مراسم افتتاح این فروشگاه، مهران عسکری نائب رئیس شورا با تشکر از بهزاد محمودی و نادر شریفی سرمایه گذاران این فروشگاه از روستاهای احمد محمودی و هرم، اظهار امیدواری کرد مردم اوز با خرید از کسبه های شهر به رونق اقتصادی در اوز کمک کند. وی افزود: در بخش مواد غذایی و برخی کسب های دیگر قیمت اجناس از شهرهای همجوار بالاتر نیست و باید فرهنگ خرید از شهر نهادینه شود.

آتش فراز بخشدار اوز در حاشیه این مراسم گفت باید همه به یکدیگر کمک کنیم تا کسب و کار و رونق اقتصادی در اوز بیش از پیش قوت بگیرد. رهدار نوروزی از معتمدین کاریان نیز گفت: بسیار خوشحالم که سرمایه گذاران در شهر آباد و اجدادی ام؛ اوز سرمایه گذاری کرده و از طرف سرمایه گذاران این قول را می دهم که اجناس  با نرخ عمده به فروش برسد و مراعات شهروندان و خریداران بشود.

بهزاد محمودی در سالیان گذشته در بلغان فروشگاه وحدت، در کوره فروشگاه باران را راه اندازی کرده است و این فروشگاه سومین فروشگاهی است که راه اندازی می کند.

فروشگاه باران در منطقه مسکن و مهر اوز راه اندازی شده است که با توسعه فروشگاه آفتاب و مهتاب سابق علاوه بر مواد غذایی، پروتئینی و بهداشتی، میوه و تره بار نیز به فروش می رساند.

 

 

 

 

 

 

...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : سه شنبه 3 بهمن 1396 ساعت: 18:52