یک دستگاه انکوباتور پرتابل نوزاد به بیمارستان امیدوار اوز اهدا شد | بلاگ

یک دستگاه انکوباتور پرتابل نوزاد به بیمارستان امیدوار اوز اهدا شد

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

به همت دکتر نوشین بازرگانی متخصص قلب و با پیگیری های محمد رفیع نامی و ابراهیم احمدی یک دستگاه انکوباتور پرتابل نوزاد به بیمارستان امیدوار اوز اهدا و امروز ۲ بهمن نصب و راه اندازی شد.

پس از بازدید دکتر بازرگانی به همراهی محمد رفیع نامی، ابراهیم احمدی ، عبدالله رحیمی و مجید حلاجی از بیمارستان امیدوار اوز در نوروز سال جاری و اعلام نیازها، ایشان با خرید انکوباتور نوزاد موافقت کرد و با پیگیری های انجام شده، علیرغم تاخیر در ارسال شرکت سازنده( توسان) این دستگاه ۳۰ دی به اوز ارسال شد و امروز توسط کارشناسان اعزامی از شرکت نصب و مورد بهره برداری قرار گرفت.

رضا اپرور کارشناس تجهیزات پزشکی بیمارستان امیدوار اوز گفت: این دستگاه مجهز به کپسول اکسیژه بوده و و با امکان کنترل دما و اکسیژن محیط مناسبی را برای نوزاد فراهم می سازد. این دستگاه علاوه بر کار با برق، با باطری داخلی به مدت ۴ ساعت کار می کند و قابلیت استفاده از برق آمبولانس را نیز دارد.

این دستگاه برای حمل نوزادان در داخل بیمارستان، یا انتقال به خارج از بیمارستان و در آمبولانس قابل بهره برداری است. قیمت انکوباتور پرتابل ۱۸ میلیون و پانصد هزار تومان است که توسط نیکوکار پرداخته شده است.

 

 

 

 

 

...
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : سه شنبه 3 بهمن 1396 ساعت: 18:52