یک دستگاه انکوباتور پرتابل نوزاد به بیمارستان امیدوار اوز اهدا شد

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  به همت دکتر نوشین بازرگانی متخصص قلب و با پیگیری های محمد رفیع نامی و ابراهیم احمدی یک دستگاه انکوباتور پرتابل نوزاد به بیمارستان امیدوار اوز اهدا و امروز ۲ بهمن نصب و راه اندازی شد.

  پس از بازدید دکتر بازرگانی به همراهی محمد رفیع نامی، ابراهیم احمدی ، عبدالله رحیمی و مجید حلاجی از بیمارستان امیدوار اوز در نوروز سال جاری و اعلام نیازها، ایشان با خرید انکوباتور نوزاد موافقت کرد و با پیگیری های انجام شده، علیرغم تاخیر در ارسال شرکت سازنده( توسان) این دستگاه ۳۰ دی به اوز ارسال شد و امروز توسط کارشناسان اعزامی از شرکت نصب و مورد بهره برداری قرار گرفت.

  رضا اپرور کارشناس تجهیزات پزشکی بیمارستان امیدوار اوز گفت: این دستگاه مجهز به کپسول اکسیژه بوده و و با امکان کنترل دما و اکسیژن محیط مناسبی را برای نوزاد فراهم می سازد. این دستگاه علاوه بر کار با برق، با باطری داخلی به مدت ۴ ساعت کار می کند و قابلیت استفاده از برق آمبولانس را نیز دارد.

  این دستگاه برای حمل نوزادان در داخل بیمارستان، یا انتقال به خارج از بیمارستان و در آمبولانس قابل بهره برداری است. قیمت انکوباتور پرتابل ۱۸ میلیون و پانصد هزار تومان است که توسط نیکوکار پرداخته شده است.

   

   

   

   

   

  نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : سه شنبه 3 بهمن 1396 ساعت: 18:52
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها