کودکستان سعادت میزبان رئیس ارشاد در برنامه دوشنبه ها با کتاب

ساخت وبلاگ
چکیده : دوشنبه هاي با كتاب اين هفته با حضور فروغ هاشمی رئيس اداره فرهنگ و ارشاد در كودكستان ساره سعادت برگزا... با عنوان : کودکستان سعادت میزبان رئیس ارشاد در برنامه دوشنبه ها با کتاب بخوانید :

دوشنبه هاي با كتاب اين هفته با حضور فروغ هاشمی رئيس اداره فرهنگ و ارشاد در كودكستان ساره سعادت برگزار شد.
به گزارش پروین لطافت مربی کودکستان ساره سعادت، به در خواست این كودكستان و به مناسبت هفته هواي پاك و توجه به محيط زيست و بهداشت،كودكان همه كلاس ها دور هم جمع شدند و با كمك مربيان خود درباره هواي پاك و با شعار:  هواي پاك حق ماست  و بیایید هوای پاک و آسمانی آبی را به كودكانتان هدیه کنید، روز زيبايي را داشتند.


فروغ هاشمي رئیس اداره ارشاد هم درباره اهميت هوا و زمين و طبيعت و اهميت كتاب در زندگي و سلامتي روحي و رواني براي بچه ها صحبت كرد و از بچه ها خواست كه به پدر و مادرها پيشنهاد دهند كه براي شما كتابهاي خوبي كه علاقه داريد بخوانند و در هفته هواي پاك پياده روي و دوچرخه سواري را فراموش نكنند. کودکانی كه مسيرشون نزديك هست حتما با پياده به كودكستان بيايند و در پايان شعر هواي پاك را براي بچه ها خواند و داستان كتاب ببر و انسان را براي بچه ها خواند و درباره اهميت حيوانات و موجودات زنده هم براي بچه ها صحبت كرد.


  كودكستان ساره سعادت هر دوشنبه براي بچه ها زنگ كتاب دارد و با همكاري اداره آموزش و پرورش،اداره فرهنگ و ارشاد و هنرمندان و علاقه مندان براي بچه ها كتابخواني،شعر خواني و قصه گويي دارد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : سه شنبه 3 بهمن 1396 ساعت: 18:52