درخشش تیم شنای بانوان استخر شهرداری اوز در دور برگشت مسابقات جام خلیج فارس

ساخت وبلاگ
چکیده : دور برگشت مسابقات شنا جام خلیج فارس بانوان این‌بار دراستخر کوثر فیروزآباد و با حضور ۵ تیم از منطقه ج... با عنوان : درخشش تیم شنای بانوان استخر شهرداری اوز در دور برگشت مسابقات جام خلیج فارس بخوانید :

دور برگشت مسابقات شنا جام خلیج فارس بانوان این‌بار دراستخر کوثر فیروزآباد و با حضور ۵ تیم از منطقه جنوب استان فارس  برگزار شد.

این دوره که تکمیل کننده دور قبل مسابقات بود، روز پنجشنبه ۲۸ دی ماه  در دو ماده ی کرال پشت و پروانه و در مسافت های ۱۰۰ و ۵۰ متر با حضور فروزنده زرآور نائب رئیس هیئت شنا، شیرجه و واترپلو برگزار شد.

در این دوره تیم اوز با ۱۲ شرکت کننده، به مربیگری افسانه محسنی، سرپرستی طاهره پرهیزگار  و فاطمه عالی زاده و نورالهدا بیگدلی به عنوان داور حضور داشت که در پایان توانست عناوین زیر را ازآن خود کند:

مانیا عزیزی مقام سوم ۱۰۰ متر کرال پشت رده سنی ۱۲-۱۱ سال

رمیصا جنگجو مقام دوم ۵۰ متر کرال پشت رده سنی ۱۰-۹ سال

صفا بهروچی مقام دوم ۵۰ متر پروانه رده سنی ۱۴-۱۳ سال

میثاءملک زاده مقام چهارم ۱۰۰ متر کرال پشت رده ستی ۱۴-۱۳ سال

صفا بهروچی مقام پنجم ۱۰۰ متر کرال پشت رده سنی ۱۴-۱۳ سال

یاسمین رنجبر مقام ششم ۱۰۰ متر کرال پشت رده سنی ۱۴-۱۳ سال

میثاء ملک زاده مقام ششم ۵۰ متر پروانه رده سنی ۱۴-۱۳ سال

افسانه محسنی مربی تیم اوز ضمن ابراز خرسنده از نتیجه ی کسب شده در هر دو دوره گفت: شناگران ما به خوبی توانایی های خود را در هر دو دور رفت و برگشت مسابقات نشان دادند و حاصل این تلاش، راهیابی نیمی از شناگران تیم استخر شهرداری اوز به دور نهایی مسابقات است که در تاریخ ۱۲ بهمن در شیراز برگزار می شود. در دور نهایی افراد برتر از هر دو منطقه شمال و جنوب به علاوه تیم قدرتمند شیراز با هم به رقابت می پردازند. شناگران ما از آمادگی خوبی برای حضور در دور نهایی مسابقات می باشند.

راضیه آزرمی مدیر بانوان استخر شهرداری اوز گفت: تا جایی که بتوانیم راه را برای پیشرفت این شناگران هموار می‌کنیم.

اعضای تیم استخر شهرداری اوز: مهدیس هاشمی- یاس زرگرنژاد- نهال امیدوار- الیا نیامبارک- رمیصا جنگجو-  ستایش بزرافشان- غزل خواجوی- یاسمین رنجبر- مانیا عزیزی- صفا بهروچی- میثاء ملک زاده- آیلین بنار.

 

 

 

 

 

 

 

 

...
نویسنده : بازدید : 8 تاريخ : يکشنبه 1 بهمن 1396 ساعت: 21:03