سومین جشن فارغ التحصیلان دانشکده بهداشت اوز برگزار شد

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  شامگاه ۲۶ دی ماه سالن ورودی دانشکده بهداشت اوز میزبان جمعی از مسئولین، دانشجویان و خانواده ها و اساتید دانشکده بهداشت اوز به مناسبت جشن سومین دوره فارغ التحصیلان این دانشکده بود.

  دکتر محمد رضا عرفانی ریاست دانشکده بهداشت اوز و معاون آموزشی دانشکده علوم پزشکی لارستان گفت: از آغاز فعالیت این دانشکده در سال ۹۱ تاکنون، این سومین دوره جشن فارغ التحصیلی است که در این دانشکده برگزار می شود. وی با اشاره به این که در این جشن ۲۰ نفر در رشته بهداشت خانواده و ۱۵ نفر ردر رشته مبارزه با بیماری ها فارغ التحصیل می شوند افزود: یکی از بهترین راه های نزدیک شدن به خدا، خدمت به خلق است.

  محمد حسین آتش فراز بخشدار اوز با تقدیر از خدمات دکتر عرفانی ریاست دانشکده که وی را از نیروهای خلاق و پرتلاش دانست، اظهار امیدواری کرد دانشجویان پس از فراغت از تحصیل بتوانند در پیشرفت کشور سهیم شوند.

  فریبا صالحی رئیس شورای شهر اوز نیز اظهار امیدوار ی کرد دانشجویان بتوانند در ایجاد پویایی و نشاط در جامعه موثر باشند.

  حجت الاسلام عدالتی مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشکده که به نظر می رسید ارتباط خوبی با دانشجویان دارد با استناد به سخنان حضرت علی (ع) در مورد علم و ثروت گفت:  علم امنیت درونی و بیرونی می آورد و هرچه بیشتر نشر کنی افزایش می یابد اما ثروت باید ازآن محافظت کرد ، خرج می شود و از میزان آن کاسته می شود.

  در این مراسم که امیررضا دهقانی از دانشجویان دانشکده مجری آن بود، پخش کلیپ های جداگانه دانشجویان پسر و دختر، اجرای شعر طنز توسط خانم یادگاری یکی از دانشجویان، قرائت سوگند نامه توسط طیبه نامی معاون فرهنگی دانشکده و همراهی دانشجویان ، اجرای موسیقی محلی ساز و نقاره، اجرای تئاتر طنز توسط علی بازگیر و سروش پیشداد و اجرای آئین شکر گذاری توسط حجت الاسلام عدالتی و همراهی شرکت کنندگان بخش های دیگر برنامه بود.

  مراسم با اهدای لوح تقدیر به ۳۵ دانشجوی فارغ التحصیل، اهدای لوح سپاس به ریاست دانشکده و مدرسین توسط دانشجویان، و پذیرایی از کلیه شرکت کنندگان به صرف شام پایان یافت.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : پنجشنبه 28 دی 1396 ساعت: 11:12
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها