راستگو در شورای استان: رسانه ای شدن تصمیمات شورا باعث تأثیر گذاری بیشتر می شود

ساخت وبلاگ
چکیده : جلسه شورای استان با حضور نمایندگان شهرستان های استان برگزارشد. به گزارش جعفر راستگو نماینده لارستان ... با عنوان : راستگو در شورای استان: رسانه ای شدن تصمیمات شورا باعث تأثیر گذاری بیشتر می شود بخوانید :

جلسه با حضور نمایندگان شهرستان های استان برگزارشد.

به گزارش جعفر نماینده لارستان در شورای استان، مهندس خرمی رئیس شورای استان طی سخنانی گفت: ترکیب خوب شورای استان فارس به خصوص حضور چندین دکترای حقوق در شورا با توجه به وظایف شورای استان، باعث گردیده که این شورا کار خود را با اشراف و توانمندی شروع کند. وی یادآور شد که دکتر موسوی یکی از  سه عضو توانمند استان فارس در شورای عالی، توانست در انتخابات ریاست شورای عالی (کشور) با ۳۳ رأی در برابر ۳۷ رأی آقای الویری از تهران، به خوبی توانمندی های فارس را نشان دهند و اعلام کرد با این بضاعت، دکتر موسوی شایسته تقدیر هستند و وی را یکی از افتخارات استان فارس نامید.

 بعد از سخنان رئیس، سه تن از اعضای شورای استان نطق پیش از دستور خود را قرائت کردند و به مواردی پرداختند.

 پس از آن موارد مختلفی از طرف اعضاء مطرح گردید که در بخشی از آن‌ها، جعفر راستگو نماینده شورای شهرستان لارستان در شورای استان به سه نکته اشاره کرد. از جمله این موارد، بازنگری برخی قوانین شوراها و ارزیابی صورتجلسات شوراها به خصوص شورای شهرستان بود.  راستگو گفت اعلام شورای فعال و توانمند شهرستان و همچنین تذکر به شوراهای کم کار، باعث ایجاد انگیزه و فعالیت بهتر شوراها خواهد شد. وی در بخش دیگر به نقش این شورا خواهد شد.

 از مهمترین تصمیمات این جلسه این بود که با دعوت از مسئولین استانداری و  مدیران کل و مسئولین مختلف  در جلسات شورای استان، مسائل و مشکلات شهرستانها را مطرح و برای حل آن‌ها پیگیری های لازم انجام گیرد.

 این جلسه با حضور خبرگزاری فارس، سایت خبری ایران و روزنامه ایران برگزار گردید.

 پس از جلسه رسمی شورای استان ،جلسه  کمیسیون‌های مختلف برگزار شد و هیأت رئیسه هر کمیسیون مشخص شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : پنجشنبه 28 دی 1396 ساعت: 11:12