تاکید بخشدار اوز بر شفافیت و پاسخگویی در جلسه هماهنگی دهه فجر

ساخت وبلاگ
چکیده : محمد حسین آتش فراز بخشدار اوز مسئولین را از بدنه مردم دانست و گفت: دهه فجر فرصت مناسبی است تا دستاور... با عنوان : تاکید بخشدار اوز بر شفافیت و پاسخگویی در جلسه هماهنگی دهه فجر بخوانید :

محمد حسین آتش فراز دهه فجر بخش اوز سخن می گفت اولویت را به حضور مردم در صحنه داد و افزود: علاوه بر اختصاص یک روز به دهه فجر و راهپیمایی ۲۲ بهمن ،مسئولین باید به شفاف سازی پرداخته و جلسه پرسش و پاسخ مردم و مسئولین برگزار شود تا شبها ت برطرف شود.

در این جلسه که ۲۵ دی در سالن اجتماعات بخشداری برگزار شد به ترتیب رضایی رئیس آموزش و پرورش، راستگو نماینده شورای شهرستان در استان، رضوی فرمانده حوزه مقاومت بسیج اوز،صالحی رئیس شورای شهر، احمد خضری مدیر مسئول پسین اوز،فروغ هاشمی رئیس ارشاد، پیرزاد از روابط عمومی شهرداری، شکاری سرپرست هلال احمر، ابراهیم احمدی مدیر مسئول پیام اوز، آجی مزرعی و یونس امیدوار از انجمن نواندیشان، مهران عسکری مدیر تربیت بدنی دانشگاه پیام نور، عبدالعزیز خضری رئیس دانشگاه آزاد اوزو نورانی از نمایندگی اصناف پیشنهادات خود را برای برگزاری مطلوب تر برنامه های دهه فجر اعلام داشتند.

در پایان جلسه مقرر شد:

*مراسم زنگ انقلاب به مناسبت ورود امام خمینی به کشور روز ۱۲ بهمن در گلزار شهدا با هماهنگی آموزش و پرورش و سپاه اوز برگزارشود.

*برنامه های ورزشی با هماهنگی بسیج و اداره ورزش و جوانان انجام شود.

*حضور پرشور در پروزه هایی که در دهه فجر افتتاح یا مورد بهره برداری قرار می گیرند.

*جلسه پرسش و پاسخ در دانشگاه آزاد اوز برگزار شود.

*مراسم شاد با هماهنگی اداره ارشاد و سایر ادارات مرتبط برنامه ریزی شود.

* دیدار با خانواده شهدا و جانبازان در برنامه ها گنجانده شود.

* در شامگاه ۲۱ بهمن مراسم نورافشانی و جشن اجراشود.

* مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن از میدان امام شافعی تا ورزشگاه انتخاب شد و اجرای برنامه های متنوع و پرهیز از سخنرانی متعدد و طولانی مورد قرار گرفت.

 

 

 

 

 

 

 

 

...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : پنجشنبه 28 دی 1396 ساعت: 11:12