بازدید رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان از حوزه تحت پوشش در اوز

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  جعفر کمالی:  دکترکریمی رئیس جدید دانشکده علوم پزشکی لارستان به همراه معاونین خود امروز ۲۴ دی، از مراکز بهداشتی درمانی شماره یک و دو، پایگاه بهداشتی، دانشکده بهداشت، بیمارستان جدید و بیمارستان امیدوار بازدید کردند.

  در بازدید از درمانگاه ها و پایگاه بهداشت مشکلات آن ها معرفی و قول همکاری مساعد داده شد.

  در دانشکده بهداشت؛ دکتر عرفانی رئیس دانشکده به معرفی برنامه ها و پتانسیل های دانشکده پرداخت و گفت: چشم انداز این دانشکده این است که برترین دانشکده جنوب کشور تبدیل شود. دکتر زارع نیز گزارش های حوزه پژوهش و آموزش را بیان کرد. طیبه نامی نیز به گزارش بخش فرهنگی پرداخت.

  دکتر عاقل رئیس بیمارستان امیدوار اوز  پس از بازدید به بیان اقداماتی که انجام شده پرداخت. علمدار مدیر بیمارستان نیز کمبود ها را اعلام کرد.

  دکتر کریمی  رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان ضمن تاکید بر ضرورت تقویت زیر ساخت های بیمارستان، اعلام کرد دانشکده علوم پزشکی همکاری لازم را برای کمک به بیمارستان امیدوار اوز خواهد کرد.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : سه شنبه 26 دی 1396 ساعت: 0:11
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها