راهکارهای ساخت اداره ارشاد اسلامی اوز بررسی شد

ساخت وبلاگ
چکیده : با حضور جمعی از مسئولین، معتمدین و هنرمندان اوز شامگاه ۱۸ دی، راهکارهای ساخت اداره فرهنگ و ارشاد اسل... با عنوان : راهکارهای ساخت اداره ارشاد اسلامی اوز بررسی شد بخوانید :

با حضور جمعی از مسئولین، معتمدین و هنرمندان اوز شامگاه ۱۸ دی، شد.

فروغ هاشمی رئیس اداره ارشاد اوز ضمن تقدیر از شرکت کنندگان گفت: با همکاری مسئولین محلی و مدیر کل مسکن وشهرسازی لارستان و خیرین برای تامین هزینه زمین، اختصاص زمین برای ساخت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراحل نهایی را طی می کند. وی از منصور فقیهی نژاد، بخشداری، اداره کل راه و شهرسازی لارستان، شورای چهارم و پنجم، هنر دوستان  و اعضای انجمن های خانه فرهنگ در همراهی با اداره ارشاد تقدیر کرد.

 

مهران عسکری نائب رئیس شورا ضمن تقدیر از فعالیت های ارشاد اوز در سال های گذشته بر ضرورت ساخت فضای فیزیکی و سازماندهی امور ارشاد تاکید کرد.

جعفر راستگو دیگر عضو شورا  از مراجعات متعدد به مرکز شهرستان و استان برای اختصاص زمین گفت و افزود: زمین اختصاص یافته ۲ هزار و  متر مربع و در خیابان شیخ محمد فقیهی در نظر گرفته شده است. وی از ساسان پیرزاد برای پیگیری تامین هزینه خرید زمین از سوی خیرین سپاسگزاری کرد.

مسعود کراماتی شهردار گفت: زمین اختصاص داده شده جنب زمینی که برای پارک در نظر گرفته شده اختصاص یافته و برای ساخت حداقل ۲۵۰ متر با محوطه سازی حداقل به ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز است.

ساسان پیرزاد گفت: هزینه خرید زمین مذکور از سوی خیر تامین شده است. نقشه ای قبلا طراحی شده که براساس معماری ایرانی اسلامی و فرهنگی است و متناسب با هزینه جمع آوری شده  نیز می توان آن را اصلاح کرد.

در این مراسم که محمود محبی دیگر عضو شورای حاضر در جلسه هماهنگی آن را به عهده داشت بهرام رفیعی، آجی مزرعی، یونس امیدوار، ابراهیم احمدی، پروانه پدرام، عبدالعزیز خضری، نازنین حبیبی، محسن مهر آوران و پروین لطافت مواردی را مطرح کردند.

در پایان مقرر شد:

۱-هزینه خرید زمین در هفته جاری واریز شده تا زمین به تملک درآید.

۲- با حضور بخشدار، علما و سایر مسئولین و معتمدین برای تشکیل هیئت امنای ساختمان ارشاد اقدام شود.

۳- برای طراحی نقشه اداره ارشاد متناسب با استانداردها و اعتبارات موجود و برآورد هزینه مورد نیاز اقدام شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : شنبه 23 دی 1396 ساعت: 4:50