بازید ازپروژه انبار هلال احمر اوز وبررسی درکمیته نظارت شورای فنی استان

ساخت وبلاگ
چکیده : کارشناسان برنامه بودجه و هلال احمر استان به اتفاق نماینده فنی فرمانداری و رئیس هلال احمر لارستان، ام... با عنوان : بازید ازپروژه انبار هلال احمر اوز وبررسی درکمیته نظارت شورای فنی استان بخوانید :

کارشناسان برنامه بودجه و هلال احمر احمر اوز در بولوار شهرداری بازدید کردند.

در این بازدید فریبا صالحی رئیس شهر، اصغرشکاری و بهادر تارتاران رئیس و مسئول امداد هلال احمر نیز حضور داشتند.

پس از اعلام تاریخچه ای از دیوار کشی و ساخت فنداسیون انبار امداد هلال احمر در سال ۸۷ برای بازدید کنندگان، مهندس بدرود کارشناس برنامه و بودجه اعلام کرد که برای سال جاری ۸۰ میلیون تومان اعتبار از درآمد ۳ درصد نفت و گاز برای این پروژه اختصاص داده شده است. مهندس برهمن از هلال احمر استان و سایر حضار اعلام کردند که  با توجه به این که زیربنای انبار هزار و ۵۰ مترمربع است، با مبلغ اختصاص یافته عملا اقدامی خاصی برای ادامه ساخت میسر نیست.

با توجه به ضرورت ساخت این انبار برای هلال احمر اوز و سایر شعب منطقه به ویژه در شرایط بحرانی و برای جلوگیری از استهلاک بیشتر پروژه پیشنهاد شد در صورتی که اعتبار قابل قبول(حداقل ۵۰ درصد اعتبار تا اتمام پروژه) در سال جاری اختصاص داده شود، برای تامین باقیمانده می توان از طریق مشارکت های مردمی پیگیری کرد.

مقرر شد موضوع در کمیته شورای فنی استان که امروز در مرکز شهرستان برگزار می شود، مطرح و نتیجه آن اعلام شود.

به گزارش اصغر شکاری سرپرست هلال احمر در جلسه ای که به منظور پیگیری پروژه های نیمه تمام هلال احمر درمرکز شهرستان برگزار شده، اعلام شده مبلغ تخصیص یافته این پروژه در سال جاری از محل ۳ درصد نفت و گاز، ۸۰ میلیون تومان است اما درصورتی که خیرین مایل به مشارکت دراین پروژه داشته باشند می توان مراحل کار تا اتمام پروژه را بررسی و براساس تفاهنامه با سازمان برنامه و بودجه استان پروژه را به اتمام رساند.

در صورت حضور نماینده شورای شهر در این جلسه در تبیین خواسته ها و سرعت بخشیدن به  اتمام پروژه موثر بود.

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : شنبه 23 دی 1396 ساعت: 4:50