اعضای هیئت فوتبال لارستان با مسئولین و ورزشکاران بخش اوزبه گفت و گو نشستند

ساخت وبلاگ
چکیده : حسین طارمی زاده رئیس هیئت فوتبال لارستان به اتفاق عبدالحمید پیشداد دبیر و سایر اعضای هیئت فوتبال لار... با عنوان : اعضای هیئت فوتبال لارستان با مسئولین و ورزشکاران بخش اوزبه گفت و گو نشستند بخوانید :

حسین طارمی زاده رئیس .

هدف از این نشست هماهنگی و وحدت رویه در برنامه ریزی برای فوتبال شهرستان لارستان و بخش های تابعه از جمله بخش اوز اعلام شد.

سید یوسف حسینی رئیس اداره ورزش و جوانان اوز ضمن تشکر از برگزاری این نشست بر لزوم برنامه ریزی و مشارکت تیم های منطقه فارغ از تقسیمات و همکاری اداره با برنامه های هیئت فوتبال لارستان تاکید کرد و افزود: برای بسیاری از برنامه ها به ویژه فوتبال باید به دنبال دستاورد باشیم.

میلاد پیشداد رئیس هیئت فوتبال اوز نیز خواستار آن شد که مسئولین و تیم های فوتبال منطقه به فکر فوتبال بوده و برنامه ریزی کنیم.  وی  برگزاری مسابقات لیگ برتر شهرستان و مسابقات بخش ها و تشکیل دوره های آموزشی مربی گری و داوری را مورد تاکید قرار داد.

در ادامه جلسه حبیب الله قادری و یوسفی از فیشور و  مهرداد طاعتی از کوره ضمن اعلام آمادگی برای همکاری در برنامه های تدوین شده خواستار همکاری در حل مشکلات فوتبال روستاهای خود شدند و اعلام شد استعدادهای خوبی در روستاها وجود دارد. احسان حق شناس و سعید عطارزادگان نیز دیدگاه های خود برای پیشرفت فوتبال منطقه اعلام داشتند.

علی تیرزن ضمن تشکر از مسئولین ورزش و وفوتبال بخش گفت: برگزاری فوتبال در سطح شهرستان موثر است و اگر بتوان امتیاز لیگ را گرفت در رونق فوتبال تاثیر گذار خواهد بود.

ابراهیم احمدی ضمن تاکید بر تدوین برنامه برای فوتبال شهرستان و بخش در سال ۹۷، آسیب شناسی فوتبال منطقه را ضروری دانست و  بهره گیری از بخش خصوصی در رونق ورزش با استفاده از معافیت های مالیاتی را یکی از راه کارهای مشکلات تیمداری اعلام کرد.

عبدالحمید پیشداد دبیر هیئت فوتبال لارستان گفت: برای حل مشکلات فضاهای ورزشی و تیم ها به خیرین متوسل می شویم که فراز و نشیب داشته است اما باید تلاش کنیم نشاط را به ورزشگاه ها برگردانیم. پیشداد با گریزی به تشکیل مدرسه فوتبال در اوز به ضرورت استفاده از علم دراین رشته تاکید کرد و افزود: با حضور تیم های مراکز شهرستان و بخش در روستاها می توان علاوه بر نشاط، به تیم های روستاها نیز انگیزه داد. وی در پایان گفت: شهردار اوز پیگیر اختصاص زمین چمن مصنوعی است تا با همکاری با اداره ورزش و جوانان این فضای ورزشی مورد بهره برداری قرار گیرد.

حسین طارمی زاده رئیس هیئت فوتبال لارستان ضمن استقبال از دیدگاه های شرکت کنندگان بر ضرورت برنامه ریزی تاکید کرد و افزود: برای برخی از موارد مطرح شده می توان با مسئولین شهرستان و نماینده مردم در مجلس هماهنگی و پیگیری کرد. مشکلات اعتباری وجود دارد اما  باید از ظرفیت های موجود در مرکز شهرستان و بخش ها به خوبی استفاده کرد. وی بر تداوم این نشست ها تاکید داشت.

 

در پایان این نشست پس از اهدای لوح تقدیر به رئیس اداره ورزش و جوانان اوز، احکام مسئولیت عبدالحمید پیشداد به عنوان دبیر هیئت فوتبال لارستان، میلاد پیشداد به عنوان رئیس هیئت فوتبال و مهرداد پیشداد به عنوان دبیر هیئت فوتبال بخش اوز تقدیم شد.

در این نشست علاوه بر افراد فوق دانشیار از هیئت فوتبال لارستان، طیب منظریان و اسد نیامبارک از هیئت فوتبال اوز و جمالپور از خور نیز حضور داشتند.

 

 

 

 

 

 

 

...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : شنبه 23 دی 1396 ساعت: 4:50