جاده و گردنه روستای هیرم نیازمند توجه ویژه

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  شهرام عباسی/ نائب رئیس شورای هیرم: مسیر جاده اوز-کوره- هیرم به سمت فسا،داراب، جهرم و شیراز و بالعکس، یکی از مسیرهایی است که بسیاری از وسایط نقلیه عمومی ( اتوبوس ها و کامیون ها) و خودروهای شخصی برای رسیدن به مقصد انتخاب می کنند.

  گرچه این جاده یک جاده روستایی و فرعی است اما تردد در آن زیاد بوده و خودروها نه تنها مسیر رفت و برگشت به اوز- گراش و لار  بلکه برای رفت و برگشت به لامرد،  عسلویه و.. نیز این مسیر را انتخاب می کنند. همه این موارد ضرورت توجه بیش از پیش به این جاده را می رساند.

  ضمن تشکر از تلاش هایی که برای ترمیم و بهسازی این جاده صورت گرفته لازم است اهتمام بیشتری برای تکمیل بهسازی جاده به ویژه تکمیل پل ها صورت بگیرد. سال های قبل عملیات ساخت ۳ عدد پل در جاده کوره هیرم  شروع شده اما هنوز تکمیل نشده است. شانه سازی جاده نیز نیاز به توجه ویژه دارد.

  گردنه هیرم هم از دیگر مواردی است که نیاز به عنایت ویژه دارد. در این گردنه به کرات شاهد واژگونی خودروهای عبوری هستیم که موجب لطمات زیاد مادی و انسانی می شود و در ماه های اخیر نیز این اتفاق ناگوار تکرار شده است.

  جاده بعد از گردنه هیرم به سمت بختیارویه از دیگر مسیر این جاده است که باید برای تعریض، شانه سازی  و ترمیم آسفالت آن اقدام شود.

  شورای اسلامی روستای هیرم و دهیاری به نمایندگی از مردم روستا گزارش  مربوط به این جاده را به بخشداری اوز، اداره راه و شهرسازی و سایر ادارات مربوطه ارائه داده و حضوری نیز موضوع را پیگیری کردند و منتظر اقدام اساسی برای این جاده هستند.

  ما نیز از کمبود اعتبارات اطلاع داریم اما در راستای محرومیت زدایی خواستار توجه بیشتر به این جاده هستیم تا از صدمات بیشتر انسانی و مادی جلوگیری شود. بهسازی جاده و توجه به مراتب بالا دعای خیر مردم روستای هیرم و عابرین از این جاده را به دنبال دارد.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : دوشنبه 18 دی 1396 ساعت: 16:19
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها