از کسبه و خیرین پروژه روشنایی معابر اوز تجلیل شد

ساخت وبلاگ
چکیده : پس از اجرای موفقیت آمیز و مشارکتی پروژه های روشنایی معابر در خیابان های زمین پیما، شهید بهشتی و ملت،... با عنوان :  از کسبه و خیرین پروژه روشنایی معابر اوز تجلیل شد بخوانید :

پس از اجرای موفقیت آمیز و مشارکتی کردند.

مهران عسکری نائب رئیس شورای اسلامی شورا و هماهنگ کننده جلسه گفت: در اجرای طرح مشارکتی روشنایی معابر۵۰ درصد هزینه های روشنایی خیابان ها توسط اداره برق و ۵۰ درصد باقیمانده با مشارکت شهرداری، کسبه و خیرین اجرا شده است. با اجرای این طرح خیابان های زمین پیما، شهید بهشتی، ملت و بخشی از دیگر خیابان ها دارای روشنایی قابل قبول شده اند. دراین جلسه از این عزیزان که در این پروزه ما را همراهی کرده اند، سپاسگزاری می کنیم.

مهندس مسعود کراماتی شهردار اوز گفت: حضور مردم در صحنه و مشارکت در بخش های مختلف از جمله روشنایی معابر می تواند به مسئولین قوت قلب بدهد و ما زبانمان در تقدیر از کسبه و خیرینی که در پروزه روشنایی معابر همراهی داشتند قاصر است.

شهردار در این جلسه گذری به پروژه های در دست اجرا ی و آتی  شهرداری شامل: خیابان شورا جنب مسجد نور، بهسازی بولوار ابوذر غفاری، ادامه پارک حاشیه ای، ادامه سیل بند به ویژه جنب مدارس شاکری و زارع، بهسازی پارک نوروز، تجهیز پارک محله ای، تجهیز کامل آتش نشانی زد و از خیرین خواستار همراهی در اجرای این پروژه ها شد. شهردار ساخت سالن چند منظوره با گنجایش حداق ۵۰۰ نفر در داخل شهر  را یکی از نیاز های ضروری دانست و اظهار امیدواری کرد که در این مورد با همراهی خیرین عملیاتی شود. شهردار در مورد بالابر نیز افزود: در صورت تامین بالابر می توان به صورت مشترک در شهردرای و اداره برق مورد بهره برداری قرار دا.

فریبا صالحی رئیس شورای شهر گفت: خوشبختانه در شهر اقداماتی خوبی صورت گرفته و کارها به صورت گروهی انجام می شود و کار فردی معنایی ندارد. وی از تقسیم کار  در شورا سخن گفت و افزود: امور روشنایی معابر، استقرار ادارات، پیگیری مخزن آب و…در شورا پیگیری می شود. صالحی از صدور مجوز ساخت مخزن آب به صورت مشارکتی ۵۰ به ۵۰ با پیگیری دکتر جعفر پور نماینده مجلس خبر داد و اظهار امیدواری کرد این مشکل شهر اوز برطرف شود.

محمد رضا عباسی رئیس اداره برق اوز نیز ضمن تشکر از شورا، شهرداری و خیرین در اجرای این پروژه گفت: تامین مشارکتی روشنایی خیابان ها و معابر در شرکت توزیع استان انجام می شود و مختص اوز نبوده اما خوشبختانه مردم اوز مشارکت خوبی داشته اند. وی افزود: روشنایی خیابان زمین پیما با هزینه ۱۸ میلیون تومان و  شهید بهشتی و ملت با هزینه ۷۳ میلیون تومان به اتمام رسیده است. پروژه کنار سبز با اعتبار ۱۲۸میلیون تومان با همت آقایان عبدالله زمین پیما، ساسان پیرزاد  و شهرداری در یک ماه آینده اجرا می شود. وی از پروژه اصلاح روشنایی بولوار امام خمینی با اعتبار ۲۲۰ میلیون تومان خبر داد که در صورت تامین ۱۱۰ میلیون تومان ۵۰ درصد مشارکت مردمی در آینده نزدیک قابل اجراست. رئیس اداره برق  ضرورت تامین دستگاه بالابر متخص اوز را یاد آور شد زیرا با اختصاص هفته ای یک بار بالابر به اوز امکان ارائه خدمات در خور شان مردم میسر نیست.

محمود محبی از اعضای شورای شهر نیز ضمن تقدیر از خدمات و همراهی مردم و به ویژه مهران عسکری، فرهاد فقیهی پور ، حلاجی و ساسان پیرزاد در پیگیری امور روشنایی افزود: همراهی مردم متضمن شهری آباد خواهد بود.

کامران کمال، ساسان پیرزاد و دیگر شرکت کنندگان در جلسه آمادگی خود را برای همکاری های بیشتر اعلام داشتند.

در پایان به  ۳۶ نفر از افرادی که در پروژه روشنایی خیابان ها همکاری داشتند، لوح تقدیر اهدا شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : دوشنبه 18 دی 1396 ساعت: 16:19