خطیب نمازجمعه اوز: مسئولین باید خادم مردم و آنان نیز خادم نظام باشند

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  شیخ صالح انصاری خطیب نماز جمعه ۱۵ دی اوز در مسجد مصلی اوز بود. انصاری وحدت و انسجام را از بزرگترین نعمت ها دانست و محصول وحدت را امنیت برشمرد. وی از زبان قرآن کریم گفت: بندگانی که ناشکری و ناسپاسی می کنند دچار ناامنی می شوند. براین اساس هرحرکت، آشوب و ساختار شکنی که بخواهد امنیت ما را هدف قرار دهد، محکوم است.

  خطیب نماز جمعه خاطر نشان کرد: آن چه در وقایع اخیر اتفاق افتاد آزمون بزرگی بود که باید مورد ارزیابی مسئولین قرار گیرد و خطرات دوستان نادان و دشمنان دانا بررسی شود. باید آسیب ها و ضربه خورها به درستی شناسایی شوند.

  انصاری گفت: قرآن در حوادث ما را متوجه نقشه های دشمنان می کند و در مورد جنگ احد قرآن می فرماید: شیطان از پاره ای از رفتارهای شما بهره گرفته و باید به خودتان برگردید. کشور عزیز ما از ویژگی های عجیبی برخوردار است و دارای تنوع قومی و مذهبی زیادی است که هم می تواند موجب عظمت شده و هم سبب تفرقه شود و مسئولین باید به حق و حقوق اقوام و مذاهب توجه کنند.

  خطیب نماز جمعه افزود: مسئولین باید خادم">خادمین مردم باشند و مردم نیز خادم نظام باشند و اگر مردم خواسته ای د اشته باشند نباید به خشونت متوسل شوند و از راه های قانونی وارد شوند.

  خوشبختانه مردم لارستان و بخش اوز از بینش بالایی برخوردار هستند و دست به اقداماتی که دل دشمنان را شاد کند نخواهند زد و امیدواریم که این بینش تقویت شده تا همچنان رفتارهایمان برای رضایت خدا و خدمت به مردم باشد.

   

   

   

   

   

   

   

  نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : دوشنبه 18 دی 1396 ساعت: 16:19
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها