خطیب نمازجمعه اوز: مسئولین باید خادم مردم و آنان نیز خادم نظام باشند

ساخت وبلاگ
چکیده : شیخ صالح انصاری خطیب نماز جمعه ۱۵ دی اوز در مسجد مصلی اوز بود. انصاری وحدت و انسجام را از بزرگترین ن... با عنوان :  خطیب نمازجمعه اوز: مسئولین باید خادم مردم و آنان نیز خادم نظام باشند بخوانید :

شیخ صالح انصاری خطیب نماز جمعه ۱۵ دی اوز در مسجد مصلی اوز بود. انصاری وحدت و انسجام را از بزرگترین نعمت ها دانست و محصول وحدت را امنیت برشمرد. وی از زبان قرآن کریم گفت: بندگانی که ناشکری و ناسپاسی می کنند دچار ناامنی می شوند. براین اساس هرحرکت، آشوب و ساختار شکنی که بخواهد امنیت ما را هدف قرار دهد، محکوم است.

خطیب نماز جمعه خاطر نشان کرد: آن چه در وقایع اخیر اتفاق افتاد آزمون بزرگی بود که قرار گیرد و خطرات دوستان نادان و دشمنان دانا بررسی شود. باید آسیب ها و ضربه خورها به درستی شناسایی شوند.

انصاری گفت: قرآن در حوادث ما را متوجه نقشه های دشمنان می کند و در مورد جنگ احد قرآن می فرماید: شیطان از پاره ای از رفتارهای شما بهره گرفته و باید به خودتان برگردید. کشور عزیز ما از ویژگی های عجیبی برخوردار است و دارای تنوع قومی و مذهبی زیادی است که هم می تواند موجب عظمت شده و هم سبب تفرقه شود و مسئولین باید به حق و حقوق اقوام و مذاهب توجه کنند.

خطیب نماز جمعه افزود: مسئولین باید باشند و اگر مردم خواسته ای د اشته باشند نباید به خشونت متوسل شوند و از راه های قانونی وارد شوند.

خوشبختانه مردم لارستان و بخش اوز از بینش بالایی برخوردار هستند و دست به اقداماتی که دل دشمنان را شاد کند نخواهند زد و امیدواریم که این بینش تقویت شده تا همچنان رفتارهایمان برای رضایت خدا و خدمت به مردم باشد.

 

 

 

 

 

 

 

...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : دوشنبه 18 دی 1396 ساعت: 16:19