نشست مشترك یاران موزه و شوراي اسلامي شهر اوز

ساخت وبلاگ
چکیده : نشست مشترك اعضاي شورای شهر، كميسيون فرهنگي و اعضاي هيئت امنا و كميته صنايع دستي موزه در موزه مردم شن... با عنوان : نشست مشترك یاران موزه و شوراي اسلامي شهر اوز بخوانید :

در موزه مردم شناسی اوز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موزه مردم شناسی اوز، در این نشست ﺍﺑﺘﺪا شريف بازرگاني مدیر موزه توضيحات مختصري در مورد فعاليت هاي موزه اوز و نيز نحوه به وجود آمدن روز بخش اوز و برنامه هايي كه در اين چند سال برگزار شده ارائه داد.

سپس مهمانان ايده هاي خود را در مورد مراسم روز اوز بيان داشتند . عمده مطالب مطرح شده در اين جلسه حول نحوه مشاركت بيشتر مردم بخش اوز و خصوصا روستاهاي بخش و نيز بررسي ايده هاي جديد در اين مراسم بود .

اعضاي هيئت امناي موزه و كميته صنايع دستي موزه هم نظرات خود را به صورت مبسوط بيان داشتند. 

موارد مطرح شده در این نشست عبارت بود از:

مذاكره با دهياران و اعضاي شوراهاي روستاهای بخش اوز برای ترغيب آنان جهت حضور فعال در همايش روز بخش اوز

تبادل نظر در مورد دعوت از يك شخصيت  مطرح كشوري براي حضور در اين مراسم 

لزوم نوآوري در همايش روز اوز در سال ١٣٩٧ 

بررسي محل برگزاري اين همايش

در پايان فريبا صالحي رئیس شهر اعلام کرد به منظور بهتر شدن كار، جلسات ديگري هم با  اعضای موزه و هم  ساير گروه هاي اجتماعي بر گزار می شود. 

در  اين جلسه از طرف شورا ،فريبا صالحي و دكتر عسكري رئيس و نائب رئيس شورا ، بهرام رفيعي، خاطره حاجي پور،  شريفه اميني و فاطمه نیامبارک اعضاي كميسيون فرهنگي شورا و از طرف موزه شريف بازرگاني مسئول موزه، فروغ هاشمي رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اوز و عضو هيئت امناي موزه،  فوزيه براهيمي مدير داخلي موزه، قدريه غياثي ، طيبه جباري، منيژه نيا مبارك رئيس و نائب رييس و خزانه دار كميته صنايع دستي موزه و سايراعضاي  هيئت امنا و كميته صنايع دستي موزه حضور داشتند. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : دوشنبه 18 دی 1396 ساعت: 16:19