برنامه ها و مستندات اوز به دبيرخانه مركزي پايتخت كتاب ايران ارسال شد | بلاگ

برنامه ها و مستندات اوز به دبيرخانه مركزي پايتخت كتاب ايران ارسال شد

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

شد.

هیئت اجرایی نامزدی اوز در این طرح برنامه های ترویج کناب خوانی و تاثیر آن بر زندگی شهروندان در قالب ۴۳ طرح و در ۲۵۰ صفحه تنظیم و در مهلت مقرر ارسال داشت.

فروغ هاشمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اوز و یکی از اعضای هییت اجرایی گفت: با حمایت فرمانداری، بخشداری، شورای شهر و شهرداری از این طرح و همکاری فرهنگ دوستان عضو كار گروه اوز به ويژه كتابداران کتابخانه های شهر، بخش خصوصی و مراکزی که در امور فرهنگی و کتابخوانی نقش داشتند؛ با پیگیری هیئت اجرایی متشکل از: ابراهیم احمدی؛ محسن مهرآوران و مهران عسکری و همکاری موثر و اجرایی گلی برازنده روابط عمومی ارشاد، مهسا ایزدی، محمد شریف کریمپور و جعفر کمالی در آذر ماه، طرح ها گرداوری، تنظیم و با افزودن مستندات و تکمیل فرم های ۱ تا ۶ گزارش ها آماده شده و ارسال گردید.

مسعود کراماتی شهردار اوز نیز ضمن تقدیر از هییت اجرایی گفت: طرح های خوبی تهیه و ارسال می شود و باید تلاش کنیم نسخه های گزارش سال گذشته و سال جاری تکثیر و در کتابخانه ها و سایر مراکز فرهنگی در دسترس شهروندان قرار گیرد.

 

در سال جاری علاوه بر شرکت اوز در در طرح پایتخت کتاب؛ روستا های فیشور، گلار و بیدشهر نیز در طرح روستای دوستدار کتاب شرکت کردند.

بر اساس اعلام دبیر خانه ی پایتخت کتاب؛ ارزیابی از برنامه ها و مستندات شهر های شرکت کننده در دی ماه انجام می گیرد و در بهمن ماه اعلام می شود.

اوز در سال ۹۵ در بین ۱۰۳ شهر کشور توانست مقام دوم در طرح پایتخت کتاب به دست آورد و پس از بوشهر که به عنوان پایتخت کتاب معرفی شد اوز عنوان شهر برتر خلاق در عرصه کتابخوانی در کشور را به خود اختصاص دهد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : يکشنبه 3 دی 1396 ساعت: 18:49