برنامه ها و مستندات اوز به دبيرخانه مركزي پايتخت كتاب ايران ارسال شد

ساخت وبلاگ
چکیده : برنامه ها، گزارش و مستندات نامزدی اوز برای پایتخت کتاب ایران، امروز اول دی ماه، به دبیر خانه مرکزی ... با عنوان : برنامه ها و مستندات اوز به دبيرخانه مركزي پايتخت كتاب ايران ارسال شد بخوانید :

شد.

هیئت اجرایی نامزدی اوز در این طرح برنامه های ترویج کناب خوانی و تاثیر آن بر زندگی شهروندان در قالب ۴۳ طرح و در ۲۵۰ صفحه تنظیم و در مهلت مقرر ارسال داشت.

فروغ هاشمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اوز و یکی از اعضای هییت اجرایی گفت: با حمایت فرمانداری، بخشداری، شورای شهر و شهرداری از این طرح و همکاری فرهنگ دوستان عضو كار گروه اوز به ويژه كتابداران کتابخانه های شهر، بخش خصوصی و مراکزی که در امور فرهنگی و کتابخوانی نقش داشتند؛ با پیگیری هیئت اجرایی متشکل از: ابراهیم احمدی؛ محسن مهرآوران و مهران عسکری و همکاری موثر و اجرایی گلی برازنده روابط عمومی ارشاد، مهسا ایزدی، محمد شریف کریمپور و جعفر کمالی در آذر ماه، طرح ها گرداوری، تنظیم و با افزودن مستندات و تکمیل فرم های ۱ تا ۶ گزارش ها آماده شده و ارسال گردید.

مسعود کراماتی شهردار اوز نیز ضمن تقدیر از هییت اجرایی گفت: طرح های خوبی تهیه و ارسال می شود و باید تلاش کنیم نسخه های گزارش سال گذشته و سال جاری تکثیر و در کتابخانه ها و سایر مراکز فرهنگی در دسترس شهروندان قرار گیرد.

 

در سال جاری علاوه بر شرکت اوز در در طرح پایتخت کتاب؛ روستا های فیشور، گلار و بیدشهر نیز در طرح روستای دوستدار کتاب شرکت کردند.

بر اساس اعلام دبیر خانه ی پایتخت کتاب؛ ارزیابی از برنامه ها و مستندات شهر های شرکت کننده در دی ماه انجام می گیرد و در بهمن ماه اعلام می شود.

اوز در سال ۹۵ در بین ۱۰۳ شهر کشور توانست مقام دوم در طرح پایتخت کتاب به دست آورد و پس از بوشهر که به عنوان پایتخت کتاب معرفی شد اوز عنوان شهر برتر خلاق در عرصه کتابخوانی در کشور را به خود اختصاص دهد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : يکشنبه 3 دی 1396 ساعت: 18:49