پنجمین جلسه کمیسیون امور شهر با حضور معاون آموزش و پرورش اوز برگزارشد

ساخت وبلاگ
چکیده : پنجمین جلسه کمیسیون امور شهر با حضور اعضا ی کمیسیون و محمد شاحسنی معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و ... با عنوان : پنجمین جلسه کمیسیون امور شهر با حضور معاون آموزش و پرورش اوز برگزارشد بخوانید :

.

در این جلسه محمود محبی رئیس کمیسیون ضمن تقدیر از خدمات خالصانه اعضا و استقبال آموزش و پرورش و شاه حسنی معاون پرورشی از حضور در جلسه، از اعضا خواست مسایل را مطرح کنند که مواردی مانند عدم همزمانی تعطیلی مدارس، نظارت بر یهداشت و کنترل ترافیک مطرح شد.

جعفر راستگو از اعضای شورای شهرستان نیز گفت: مصوبات کمیسیون ها پس از تصویب در شورا و تایید کمیته انطباق به عنوان مصوبه شورا تلقی می شود.

شاه حسنی معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش، ضمن تقدیر از کمیسیون امور شهر، یاوران شهر و شورای محلات که در مناسبت های مختلف حضور دارند و استقبال از نظرات اعضای، پیشنهاد انتخاب رابط بین کمیسیون و آموزش و پرورش برای پیگیری امور داد و افزود: در مدارس سفیران بهداشت وجود دارد اما کافی نیست.

کمیسیون امور شهر دارای ۱۳ عضو می باشد که جلسات هفتگی برگزار می کند. این کمیسیون طی فراخوانی از شهروندان علاقه مند تقاضا کرده،  برای ثبت نام در یاوران شورا  تا ۱۵ دي ماه اقدام کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : يکشنبه 3 دی 1396 ساعت: 18:49