قارداشی رئیس فدراسیون تنیس روی میز ایران به اوز می آید

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  با پیگیری های عبدالحمید پیشداد رئیس سابق تربیت بدنی اوز و دبیر هیئت فوتبال لارستان و پس از دیدار رئیس اداره ورزش و جوانان و اعضای هیئت تنیس روی میز اوز با مهرداد علی قارداشی رئیس فدراسیون تنیس روی میز ایران، وی ۵ دی ماه به اوز می آید.

  به گزارش سید یوسف حسینی رئیس اداره ورزش و جوانان اوز، برنامه دیدار رئیس فدراسیون روی میز ایران شامل بازید از سالن در دست احداث تنیس روی میز امینی، سالن تنیس روی میز در مجوعه ورزشی، مجموعه خوابگاه های زمین پیما و کوهگرد و مهمانسرا ی شادروان اسماعیل نطری است.

  عارف مولوی رئیس هیئت تنیس روی میز اوز نیز گفت: شرکت در نشستی با حضور مسئولین بخش و هیئت تنیس روی میز در اداره ورزش و جوانان برنامه بعدی دیدار رئیس فدراسیون روی میز از اوز است.

  پس از گذشت بیش از ۲۰ سال، قارداشی اولین رئیس فدراسیون است که به اوز می آید و در این سفر ابوالحسنی رئیس هیئت تنیس روی میز استان فارس وی را همراهی می کند.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : يکشنبه 3 دی 1396 ساعت: 18:49
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها