۲۰ برنامه با مشارکت ۶۰ هنرمند در شب چله اوز

ساخت وبلاگ
چکیده : مراسم شب چله اوز با اجرای حدود ۲۰ برنامه، شامگاه چهارشنبه ۲۹  آذر در سالن پروین اعتصامی دانشگاه پیام... با عنوان : ۲۰ برنامه با مشارکت ۶۰ هنرمند در شب چله اوز بخوانید :

مراسم شب چله اوز با اجرای حدود ۲۰ ، شامگاه چهارشنبه ۲۹  آذر در سالن پروین اعتصامی دانشگاه پیام نور مرکز بین الملل اوز برگزار شد.

این مراسم با استقبال گسترده مردمی روبه رو شد و بسیاری از علاقه مندان ایستاده برنامه ها را مشاهده کردند. عبدالوهاب کریمی و مریم رحمانی از انجمن ادبی تائب مجریان مراسم بودند. خوش آمد گویی و سخنرانی بهرام رفیعی دبیر انجمن ادبی تائب، قرائت متن هدایت الله نامی توسط صادق فضلی، اجرای موسیقی کودکان خانه فرهنگ به سرپرستی بنفشه بهبین و قرائت شعر یونس موذنی برنامه های ابتدایی مراسم بود.

پس از قرائت شعر خانم فاطمی و وزیری کیا، گروه موسیقی خانه فرهنگ به سرپرستی شمس الدین جام گوهری و همراهی مهرداد پیشداد، عارفه هاشمی، منیژه دیوسالار، زینب هرمی، فاطمه قاضی زاده و نادیا نجم الدینی به هنرنمایی پرداختند.

فروغ هاشمی رئیس اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی با اشاره به برگزاری ۳ مراسم هفته پژوهش در دانشگاه آزاد اسلامی و رونمایی محتوایی از کتاب زندگی شاکرانه  و شب چله اظهار امیدواري کرد با همت هیئت اجرایی دبیرخانه نامزدی اوز در پایتخت کتاب ، این هدف محقق شود.

قرائت اشعار عرفان کریمی از مدرسه نظری، سید مصطفی وخشوری، محمد شاحسنی معاون پرورشی آموزش و پرورش، میرهاشم ریاحی از انجمن ادبی تائب، آیدا یزدانی از مدرسه مهر و ماه کرانی ،قرائت مطلب يلدا توسط احسان آزرمي و خوانش شعر ندا عزیزی از برنامه های بعدی بود.

اجرای گروه موسیقی هم نوا به سرپرستی یوسف هرمی و همراهی احمد هرمی، سلمان غفوری، عبدالعزیز افسری، غلام حسین پرنگ و موسیقی زنده میرهاشم ریاحی و مهرداد پیشداد برنامه های بعدی بود.

کودکان ؛ تبسم مروج از لار و رمیصا زمانی به زیبایی هنرنمایی کردند و عبدالله قنایی نیز آهنگ ناصر عبداللهی را اجرا کرد. در ادامه مراسم پروین لطافت سرپرست تیم والیبال نفت اوز با تشکر از بازیکنان و همراهان تیم را موجب ماندگاری تیم نفت اوز در لیگ دسته یک استان شدند از بازیکنان و مربی تیم الهه صفاپور با اهدای جایزه تقدیر کرد.

قرائت نام ۳۳ نفر از پذیرفته شدگان  در دانشگاه و اعلام مراجعه به موزه مردم شناسی اوز برای دریافت هدایای خود که از سوی مهندس شریف بازرگانی مدیر موزه تامین شده برنامه های پایانی مراسم بود.

با قرائت دکلمه خاطره حاجی پور و عکس های یادگاری مراسم شب چله به پایان رسید.

این مراسم با همت اداره فرهنگ و ارشاد، اهالی خانه فرهنگ، انجمن ادبی تائب و دانشگاه پیام نور اوز راس ساعت تعیین شده آغاز و پس از ۳ ساعت به پایان رسید.

 

 

 

 

 

 

 

...

نویسنده : بازدید : 12 تاريخ : جمعه 1 دی 1396 ساعت: 3:47