راسخی در دانشگاه آزاد اوز: پژوهش،مطالعه هدفمند و تلاش برای حل پیچیدگی هاست

ساخت وبلاگ
چکیده : دانشگاه آزاد اوز با تجمیع مناسبت های: هفته بسیج، وحدت، وحدت حوزه و دانشگاه، روز دانشجو، افتتاح پروژه... با عنوان : راسخی در دانشگاه آزاد اوز: پژوهش،مطالعه هدفمند و تلاش برای حل پیچیدگی هاست بخوانید :

 اوز با تجمیع مناسبت های: هفته بسیج، وحدت، وحدت حوزه و دانشگاه، روز دانشجو، افتتاح پروژه های عمرانی و هفته پژوهش مراسمی امروز ۲۹ آذر در تالار فردوسی دانشگاه برگزار کرد.

ها دانست و افزود: این فرآیند ویژگی های خاصی مانند: نظم و آگاهی بخشی را با خود دارد.

معاون فرماداری لارستان از دانایی به عنوان موضوعی که امروز حرف اول را در دنیا می زند نام برد و گفت: دانشگاه ها باید به سمت پژوهش گام بردارند و استان فارس امسال به عنوان استان برتر در زمینه پژوهش دست یافته است.

وی با اشاره به مسئولیت خود در کمیسیون دانشجویی شهرستان، دانشگاه آزاد اوز را پیشروترین دانشگاه در زمینه مناسبت های فرهنگی و آموزشی دانست و از ریاست دانشگاه آزاد اوز بدین مناسبت تشکر کرد. 

وی افزود: در ۲ سال اخیرخوشبختانه سایر دانشگاه های شهرستان نیز فعال شده اند. راسخی با اشاره به وحدت حوزه و دانشگاه که به معنای توام شدن تعهد و تخصص است، وجود مسجد دراین دانشگاه را پیوست فرهنگی این محیط آموزشی دانست که با توام شدن تعهد و تخصص می تواند موجبات رونق علمی فراهم آید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : چهارشنبه 29 آذر 1396 ساعت: 22:58