وعدۀ مسئولین برای استقرار ۲ اداره جدید در اوز محقق شد

ساخت وبلاگ
چکیده : ۲۶ آذر، در روزی که استاندار دولت تدبیر و امید درشهرستان حضور داشت، دکتر قاسمی رئیس سازمان جهاد کشاور... با عنوان : وعدۀ مسئولین برای استقرار ۲ اداره جدید در اوز محقق شد بخوانید :

۲۶ آذر، در روزی که استاندار دولت تدبیر و امید درشهرستان حضور داشت، دکتر قاسمی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس به اتفاق هیئت همراه برای افتتاح مرکز خدمات جهاد کشاورزی و دامپزشکی دراوز حضور یافتند.

مراسم افتتاح در ساختمانی۲ طبقه واقع در منطقه کنار سبز، عبدالرحمن حاجی زادگان یکی از نیکوکاران اوز؛ برای این خدمات در اختیار گذاشته بود، برگزار شد تا با استفاده از خودرویی که محمد علی انگاشته نیز در اختیار قرار داده است، خدمات این ۲ مرکزارائه شود.

دکتر قاسمی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان مسئولیت خدمات جهاد کشاورزی را گسترده دانست و گفت: در دولت تدبیر و امید به راه اندازی مراکز خدمات جهاد کشاورزی و تجهیز آن اهمیت داده شده است. وی افزود: یکی از وظایف ما علمی کردن خدمات کشاورزی است تا از این طریق بتوانیم پتانسیل ها را بالفعل کنیم. بهره وری از نیروهای انسانی، آب و…مد نظر است،که در استان باید بیش از این آن ها بهره ببریم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گفت: کارشناسان زبده ای که وجود دارند باید بتوانند خدمات موثری انجام دهند. از خیرین، بخشدار، رئیس شورا و سایر عزیزانی که  همراهی کردند تشکر می کنم. این حرکت خیرین مردم اوز در کشور کم نظیر است. از مدیریت و مجموعه جهاد کشاورزی لارستان تقاضا دارم که از هیچ خدمتی  دراین مرکز مضایقه نکنند.

در ابتدای این مراسم بخشدار اوز ضمن تشکر از رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان و هیئت همراه و خیرینی که در استقرار این ادارات همراهی کردند، گزارش کوتاهی از خدمات کشاورزی در اوز داد و خواستار کد دار شدن این مرکز شد.

فریبا صالحی رئیس شورای اسلامی شهر اوز نیز از خیرین اوز و همراهی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان و استان سپاسگزاری کرد و افزود: اعضای شورای شهر نیز حقوق یک ماه خود را برای راه اندازی این ادارات اهدا کردند.

فرزاد قاسمی مدیر خدمات کشاورزی شهرستان با تشکر از همراهی بخشدار و شورای شهر و خیرین اوز و ریاست سازمان در گسترش مرکز خدمات کشاورزی، اظهار امیدواری کرد با استقرار این مرکز و نیروهایی کار آمدی که برای اداره و سرپرستی مرکز در نظر گرفته شده، شاهد شکوفایی خدمات کشاورزی در بخش اوز باشیم.

دکتر محجوب رئیس دامپزشکی لارستان گفت: چهارمین پست دامپزشکی در شهرستان، امروز در اوز دایر می شود. خانم دکتر نوروزی از نیروهای فعال هستندکه ابتدا قرار بود به صورت خصوصی فعالیت کنند که با مساعدت دکتر مهندس رئیس دامپزشکی استان به صورت دولتی مشغول به خدمت می شوند. یک سوم مرغ سبز استان در کشتارگاه ققنوس کشتار می شود.

در ادامه حکم امین نظام پور سرپرست مرکز جهاد کشاورزی توسط مهندس فرزاد قاسمی، معاون سازمان و مدیریت جهاد کشاورزی لارستان قرائت شد.

احکام تعیین محل خدمت دکتر خیرالنسا نوروزی و بهنام اکبری وکیل آبادی در پست دامپزشکی بخش اوز قرائت شد.

نظام پور سرپرست مرکز جهاد کشاورزی اوز گفت بخش اوز دارای یک شهر، ۱۲ روستا و ۲۷ آبادی است که ۱۷۰۰ هکتار برای گندم و جو ، محصولات دیم ۱۰۰۰ هزار هکتار، باغات ۱۶۰۰ هکتار ، سبزیجات و صیفی ۳۰۰ هکتار، ۲ واحد کشتارگاه، ۵ واحد پرورش شتر مرغ، ۱۲واحد مرغداری، ۲۰ واحد دامداری، ۵۰ واحد سنتی، ۲واحد صنایع تبدیلی کشاورزی، مزرعهپرورش گیاهان داروی و ۴ بند خاکی است. وی افزود: با پتانسیل های موجود آینده مطلوبی برای بخش قابل پیش بینی است.

افتتاح میهمانسرا در طبقه اول ساختمان، پست دامپزشکی و مرکز خدمات جهاد کشاورزی و بازدید از بخش های مختلف ساختمان پایان بخش مراسم بود.

در این مراسم کلید خودرو مزدا برای استفاده در مرکز اوز تحویل شد. محمد صدیق پیرزاد از دکتر قاسمی خواست همراهی در تحقق ارتقا را به عنوان خواسته مردم اوز به استاندار انتقال کند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...
نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : دوشنبه 27 آذر 1396 ساعت: 21:20