رئیس اداره ورزش و جوانان و اعضای هیئت تنیس روی میز اوز با رئیس فدراسیون دیدار کردند

ساخت وبلاگ
چکیده : سید یوسف حسینی رئیس اداره ورزش و جوانان اوز به اتفاق رئیس و سایر اعضای هیئت تنیس روی میز اوز با مهرد... با عنوان : رئیس اداره ورزش و جوانان و اعضای هیئت تنیس روی میز اوز با رئیس فدراسیون دیدار کردند بخوانید :

سید یوسف حسینی رئیس اداره ورزش و جوانان اوز به اتفاق رئیس و سایر اعضای هیئت تنیس روی میز اوز با مهرداد علی قارداشی رئیس فدراسیون تنیس روی میز ایران دیدار کردند.

در این دیدار که ۲۵ آذر در فدراسیون تنیس روی میز انجام شد، علاوه بر حسینی ، عارف مولوی رئیس هیئت تنیس روی میز، یونس خادم و مومن مولوی سایر اعضای هیئت و عبدالخالق امینی خیر سالن در دست احداث نیز حضور داشتند.

رئیس اداره ورزش و جوانان اوز  و سایر اعضای هیئت اعزامی از اوز گزارشی از سالن در دست احداث تنیس روی میز که ۷۲۰ متر مربع زیر بنا داشته و تاکنون ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و فعالیت های هیئت در حوزه های مختلف، ارائه دادند و افزودند: این سالن به همراه  خوابگاه زمین پیما و مهمانسرای شادروان  محمد اسماعیل نظری می‌توانند مکمل هم بوده و پذيراي مسابقات تنيس روي ميز باشد.

مهرداد علی قارداشی رئیس فدراسیون تنیس روی میز ایران ضمن استقبال از هیئت اعزامی از اوز و تقدیر از خیرین و مسئولینی که در راه گسترش تنیس روی میز فعالیت می کنند، آمادگی فدراسیون را برای همکاری با این فعالیت ها و برگزاري مسابقات كشوري، انتخابي و اردوهاي تيم ملي در اوز اعلام داشت و افزود: تلاش می کند در مراسم افتتاحیه سالن تنیس روی میز در اوز حضور یابد.

هيئت اعزامي در پايان از تمرينات تيم ملي در سالن اختصاصي بازديد كردند

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : يکشنبه 26 آذر 1396 ساعت: 19:44