شیخ صالح انصاری: سرزمین فلسطین و قدس دین، عقیده و ناموس ماست/ فایل صوتی

ساخت وبلاگ
چکیده : دشمن مستمرا در تلاش است که دین را از شما بگیرد و نوجوانان و جوانان را نه تنها دین گریز بلکه دین ستیز... با عنوان : شیخ صالح انصاری: سرزمین فلسطین و قدس دین، عقیده و ناموس ماست/ فایل صوتی بخوانید :

دشمن مستمرا در تلاش است که دین را از شما بگیرد و نوجوانان و جوانان را نه تنها دین گریز بلکه دین ستیز کند. شیخ صالح انصاری خطیب نماز جمعه ۱۷ آذر در مسجد مصلی اوز گفت: قرآن در سوره آل عمران می فرماید: ای مومنان دوستانی از بین غیر خود برای خویش انتخاب نکنید زیرا آنان برای فاسد کردن و به تباهی کشاندن شما از هیچ کوششی فرو گذاری نمی کنند.

دشمنان هدفمند برنامه ریزی کرده و هدفمند به پیش می روند و خانواده و جامعه را متلاشی می کنند. در حال حاضر کشورهای استراتژیک مانند: افغانستان، سوریه، عراق، لیبی و یمن را در جنگ و آشوب قرار داده و در مصر هم با کودتا دولت منتخب مردمی را سرنگون کردند.

خطیب نماز جمعه با اشاره به تصمیم رئیس جمهور آمریکا مبنی بر به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت اسرائیل آن را به دلیل نفوذ لابی های قدرتمند یهود در اداره آمریکا و انتخاب ترامپ به عنوان رئیس جمهور دانست.

انصاری فروش زمین از سوی فلسطینی ها به یهودیان را مردود شمرد و گفت: ما در مقابل فلسطین مسئولیم زیرا سرزمین فلسطین دین، عقیده و ناموس ماست. قرآن این سرزمین را مبارک دانسته است و قدس اولین قبله ماست.  سکوت در مقابل اشغال آن  و جنایت ها، خیانتی غیر قابل بخشش است.

سخنان خطیب نماز جمعه اوز را از فایل های صوتی زیر می توانید بشنوید:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : جمعه 24 آذر 1396 ساعت: 9:38