جشن وحدت در زندان لارستان

ساخت وبلاگ
چکیده : با حضور امام جمعه لارستان، نماینده ولایت فقیه در امور اهل سنت، مدیر مجتمع امام شافعی اوز، ریاست دادگ... با عنوان : جشن وحدت در زندان لارستان بخوانید :

با حضور امام جمعه لارستان، نماینده ولایت فقیه در امور اهل سنت، مدیر مجتمع امام شافعی اوز، ریاست دادگستری لارستان،بخشدار اوز و عسکری از شورای شهر امروز ۱۲ آذر، جشن وحدت   در زندان لارستان برگزار شد.

بهزادی رئیس زندان ضمن تبریک میلاد پیامبر و هفته وحدت به خوش آمد به میهمانان پرداخت.

موسوی امام  جمعه لار گفت:  همانطور که جسم انسان نیاز به پناهگاه دارد، روح انسان نیز نیاز به پناهگاه دارد که مهمترین پناهگاه آن قرآن است. هر جا که به بن بست یا مشکلات خوردیم به قرآن پناه بیاوریم که قرآن آرامش دهنده قلب هاست.

شیخ انصاری رئیس مجتمع دینی امام شافعی اوز گفت: ما آرزوی تولد دوباره شما را داریم تولدی که با سعادت برگردید به نزد خانواده های خود و مایه افتخار بشوید. اینجا را همانند یک فرصت ببینید به خدا متوسل شوید اشتباهات گذشته را ببینید و برای آینده خود برنامه ریزی کنید. در تنهایی خود صلوات بفرستید که باعث آرامشتان خواهد شد.

انصاری ریاست دادگستری لارستان گفت: در منطقه تفاوتی بین شیعه و سنی نیست. ما در دادگستری همان شانی را که برای برادر شیعه است همان مقدار را نیز برای برادر سنی رعایت می کنیم. ما سعی کردیم برادری و برابری را حفظ کنیم. بیشتر زندانی ها مجرم نیستند. از خیرین بزرگوار و انجمن حمایت از زندانی ها می خواهیم که به آن ها کمک کنند. دادگستری سعی کرده در هفته وحدت تسهیلات خوبی برای مرخصی به زندانی ها آماده کرده تا کنار خانوادشان باشند.

بخش آخر مراسم قرائت مقاله ای توسط ممدجو  صفایی بود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

لارستان,...
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : پنجشنبه 16 آذر 1396 ساعت: 6:06