با حضور بزرگان فوتبال از خیرین ورزش لارستان تجلیل شد

ساخت وبلاگ
چکیده : وحید جعفری مدیر عامل آلشپورت با دعوت از علی کفاشیان، سردار عزیز محمدی، علی فتح الله زاده، حمید استیل... با عنوان : با حضور بزرگان فوتبال از خیرین ورزش لارستان تجلیل شد بخوانید :

وحید جعفری مدیر عامل آلشپورت با دعوت از علی کفاشیان، سردار عزیز محمدی، علی فتح الله زاده، حمید استیلی، رضا شاهرودی، محمود کلهر، محمد سیانکی، نادر فریاد شیران، محمد حسین میثاقی، مجتبی پوربخش، علی خلیفه، رضا خسروی و مهدی توتونچی از بزرگان فوتبال و رسانه از تهران و کامیاب مدیر کل ورزش و جوانان استان، هادی آیت اللهی و غلامحسین پیروانی از مرکز استان را امروز ۱۴ آذر، به لارستان دعوت کرد تا هم از خیرین ورزش تجلیل شود و هم زمین چمن مصنوعی پرشیا آرنا روستای چغان که خود بانی آن بود، افتتاح شود.

طی مراسمی که با حضور بزرگان ورزش کشور و استان، دکتر جعفر پور نماینده مجلس، فرماندار و سایر مسئولین شهرستان امروز صبح در سالن اجتماعات شهید امامی فرمانداری ویژه لارستان برگزار شد از خیرین ورزش مرکز شهرستان و ۶ بخش تجلیل شد.

در این مراسم که محمد حسین میثاقی از مجریان ورزش صدا و سیما اجرای آن را به عهده داشت ابتدا طیبی رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان از موفقیت های ورزش شهرستان به ویژه حضور موفقیت آمیز تیم هندبال شهید چمران در رقابت های کشوری و آسیایی گفت و از خیرین عرصه ورزش به ویژه وحید جعفری تقدیر کرد.

جلیل حسنی فرماندار لارستان نیز با تبریک هفته وحدت، از جمعیت ۲۲۰ هزار نفری لارستان که ۳۷ درصد آن ها را اهل سنت تشکیل داده سخن گفت و افزود: مردم منطقه در وحدت کامل با هم تعامل دارند. وی نیز خیرین لارستان را در ایران و حتی خارج از کشور نمونه دانست و خیر اندیشی آنان را نشان همت بالای آنان دانست نه مکنت بالا.

کامیاب مدیر کل ورزش و جوانان استان گفت: از سال ۹۴ تاکنون ۵۹ پروژه خیر ساز در استان آغاز که همه آن ها تا پایان سال به بهره برداری می رسد. وی از ۳۰ پروژه نیمه تمام دولتی از شروع دولت یازدهم نیز خبر داد و افزود تا پایان سال همه آن ها به بهره برداری می رسد.

مدیر کل ورزش و جوانان از تصویب ۳۰۰ زمین چمن مصنوعی در سفر اخیر خود به وزارت ورزش و جوانان به اتفاق استاندار خبر داد و گفت: تلاش می شود این زمین ها در روستاها احداث شود.

دکتر جعفرپور نماینده مجلس و رئیس کمیسیون فرهنگی گفت: ورزش علاوه بر تامین سلامت و نشاط می تواند از آسیب های اجتماعی نیز پیشگیری کند. امور ورزش در حوزه کمیسیون فرهنگی مجلس است و ۲ لایحه شامل: اهداف و وظایف وزارت ورزش و جوانان و نحوه تقسیم پخش تبلیغات تلویزیونی در این کمیسیون در دست بررسی است که به صحن علنی مجلس می رود.

وحید جعفری مدیر عامل آلشپورت در ایران و خاورمیانه آخرین سخنران این مراسم بود که هدف از این مراسم را تقویت انگیزه در خیرین و دادن انگیزه به جوانان دانست و از همه افرادی که دعوت برای حضور در لارستان را پذیرفتند سپاسگزاری کرد.

در حین مراسم کلیپی از خدمات خیرین در عرصه ورزش پخش شد و غلامحسین پیروانی نیز به مدح پیامبر اعظم به مناسبت میلاد حضرت محمد(ص) پرداخت.

پایان بخش مراسم اهدای لوح به خیرین عرصه ورزش بود که ابتدای لوح های اداره ورزش و جوانان شهرستان و بنیاد مسکن به وحید جعفری اهدا شد. در ادامه لوح های برخی از خیرین ورزش شهرستان لارستان  به شرح زیر اهدا شد:

اهدای لوح توسط علی کفاشیان و حمید استیلی

در مرکز شهرستان: حاج مسعود راستی، حاج ابراهیم منیری،ایوب قهرمانی و منصور اسماعیلی

بخش مرکزی شهر خور: صلاح الدین مهر خوری، احمد رضایی و محمد رضا اکرمی

اهدای لوح توسط رضا شاهرودی و علی فتح الله زاده

بخش اوز: نوازلله مختاری فرد، عبدالخالق امینی و فتح الله امینی و از جمعی از خیرین نیز تقدیر شد.

بخش جویم: محمد نور قائدی و فریدون سلجوقی

اهدای لوح توسط محمود کلهر و محمد سیانکی

بخش صحرای باغ: عبدالرحیم عبدی و احمد پورصفر

بخش بنارویه: ایرج هژبری و حاج حسین پاسالاری

اهدای لوح توسط هادی آیت اللهی و غلامحسین پیروانی

بخش بیرم: حاج منصور عباسی و احمد نگهداری.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

لارستان,...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : پنجشنبه 16 آذر 1396 ساعت: 6:06