فراخوان دومین جشنواره مطبوعات استان به میزبانی لارستان اعلام شد

ساخت وبلاگ
چکیده : دومین جشنواره مطبوعات استان فارس با همکاری خانه مطبوعات لارستان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان ... با عنوان : فراخوان دومین جشنواره مطبوعات استان به میزبانی لارستان اعلام شد بخوانید :

دومین جشنواره مطبوعات استان فارس با همکاری خانه مطبوعات لارستان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان و اداره کل فرهنگ و ارشاد استان، به میزبانی لارستان، برگزار می شود.

علاقه مندانی که آثار آنان در رسانه های مکتوب یا برخط مجوز دار استان فارس از تاریخ ۳۱ خرداد ۹۵ تا ۳۱ شهریور ۹۶ منتشر شده است می توانند آثار خود را در ۲ رشته و در هر رشته حداکثر ۳ اثر از طریق مراجعه به سایت http://fars.pressfestival.ir و آپلود آثار، ارسال کنند.

فرصت ارسال آثار حداکثر تا ۳۰ آذر ماه ۹۶ اعلام شده است.

در جلسه ای که با حضور سید علی اصغررفعت حیقی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان و اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات لارستان برای هماهنگی برگزار شد مواردی به شرح زیر مصوب شد:

*مراسم اختتامیه جشنواره براساس فراخوان ۲۵ دی ماه در تالار وحدت لارستان برگزار شود.

*سید علی اصغر رفعت حقیقی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان به عنوان دبیر جشنواره و ابراهیم احمدی رئیس هیئت مدیره خانه مطبوعات لارستان به عنوان دبیر اجرایی جشنواره معرفی شدند.

*کمیته های: فنی متشکل از هیئت مدیره خانه مطبوعات و حبیب مقیمی، تشریفات، تدارکات و تبلیغات برای برگزاری مطلوب جشنواره تعیین شود.

*برای برگزاری کارگاه های آموزشی و امور صنفی تا زمان برگزاری اختتامیه تلاش شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

فراخوان,جشنواره,مطبوعات,میزبانی,لارستان,...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : پنجشنبه 16 آذر 1396 ساعت: 6:06