بزرگان ورزش میهمان مراسم افتتاح چمن مصنوعی روستای چغان

ساخت وبلاگ
چکیده : به مناسبت هفته وحدت، با همکاری وحید جعفری مدیر عامل شرکت آلشپورت در خاور میانه و ایران، بزرگان ورزش ... با عنوان : بزرگان ورزش میهمان مراسم افتتاح چمن مصنوعی روستای چغان بخوانید :

به مناسبت هفته وحدت، با همکاری وحید جعفری مدیر عامل شرکت آلشپورت در خاور میانه و ایران، بزرگان ورزش استان و کشور برای افتتاح پروژه چمن مصنوعی روستای چغان به لارستان می آیند.

طیبی رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان که دیروز ۱۲ آذر ماه با خبرنگاران سخن می گفت، برنامه های سفر بزرگان ورزش کشور به لارستان در ۱۴ آذر ماه را تشریح کرد.

وی گفت: میهمانان این سفر عبارتند از: علی کفاشیان، علی فتح الله زاده، سردار عزیز محمدی، حمید استیلی، حمید صفری، محمود کلهر، رضا شاهرودی، محمد حسین میثاقیعلیرضا خلیفه ، مهدی توتونچی، مجتبی پوربخش، محمد سیانکی، رضا خسروی و نماینده وزارت ورزش و جوانان.

از استان فارس نیز: مهدی شیری، هادی آیت اللهی، غلامحسین پیروانی، کاظم ناظم الشریعه و کامیاب مدیر کل ورزش و جوانان حضور می یابند.

طیبی افزود: میهمانان ابتدا در سالن فرمانداری به تجلیل از خیرین عرصه ورزش می پردازند و پس از آن بازدید از ورزشگاه منیری خواهند داشت.

برنامه اعزام از لار به سمت روستای چغان ساعت ۱۳ خواهد بود و در ساعت ۱۵ مراسم افتتاح  پروژه جمن مصنوعی در چغان برگزار می شود.

با پیگیری های و هماهنگی صورت گرفته توسط مدیر مسئول پیام اوز و حسینی رئیس ورزش و جوانان اوز مقررشد، بزرگان ورزش کشور حدود ساعت ۱۳:۳۰، روبه روی اداره ورزش و جوانان اوز توقفی کوتاه و دیدار با علاقه مندان داشته باشند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : دوشنبه 13 آذر 1396 ساعت: 16:23