بزرگان ورزش میهمان مراسم افتتاح چمن مصنوعی روستای چغان | بلاگ

بزرگان ورزش میهمان مراسم افتتاح چمن مصنوعی روستای چغان

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

به مناسبت هفته وحدت، با همکاری وحید جعفری مدیر عامل شرکت آلشپورت در خاور میانه و ایران، بزرگان ورزش استان و کشور برای افتتاح پروژه چمن مصنوعی روستای چغان به لارستان می آیند.

طیبی رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان که دیروز ۱۲ آذر ماه با خبرنگاران سخن می گفت، برنامه های سفر بزرگان ورزش کشور به لارستان در ۱۴ آذر ماه را تشریح کرد.

وی گفت: میهمانان این سفر عبارتند از: علی کفاشیان، علی فتح الله زاده، سردار عزیز محمدی، حمید استیلی، حمید صفری، محمود کلهر، رضا شاهرودی، محمد حسین میثاقیعلیرضا خلیفه ، مهدی توتونچی، مجتبی پوربخش، محمد سیانکی، رضا خسروی و نماینده وزارت ورزش و جوانان.

از استان فارس نیز: مهدی شیری، هادی آیت اللهی، غلامحسین پیروانی، کاظم ناظم الشریعه و کامیاب مدیر کل ورزش و جوانان حضور می یابند.

طیبی افزود: میهمانان ابتدا در سالن فرمانداری به تجلیل از خیرین عرصه ورزش می پردازند و پس از آن بازدید از ورزشگاه منیری خواهند داشت.

برنامه اعزام از لار به سمت روستای چغان ساعت ۱۳ خواهد بود و در ساعت ۱۵ مراسم افتتاح  پروژه جمن مصنوعی در چغان برگزار می شود.

با پیگیری های و هماهنگی صورت گرفته توسط مدیر مسئول پیام اوز و حسینی رئیس ورزش و جوانان اوز مقررشد، بزرگان ورزش کشور حدود ساعت ۱۳:۳۰، روبه روی اداره ورزش و جوانان اوز توقفی کوتاه و دیدار با علاقه مندان داشته باشند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : دوشنبه 13 آذر 1396 ساعت: 16:23