رئیس دانشگاه آزاد فارس: از افزایش رشته های هنری و پیراپزشکی در دانشگاه آزاد اوز حمایت می کنیم

ساخت وبلاگ
چکیده : دکتر کاوه پیشقدم دبیر هیئت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی فارس به اتفاق هیئت همراه امروز ۱۳ آذر، از... با عنوان : رئیس دانشگاه آزاد فارس: از افزایش رشته های هنری و پیراپزشکی در دانشگاه آزاد اوز حمایت می کنیم بخوانید :

دکتر کاوه پیشقدم دبیر هیئت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی فارس به اتفاق هیئت همراه امروز ۱۳ آذر، از دانشگاه آزاد مرکز اوز بازید کرد.

دکتر پیشقدم ضمن تقدیر از بانیان و خیرین دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز گفت: پیامبر فرموده است کلید همه امور در راستی است و من هم تلاشم براین است که با راستی و صداقت رفتار کنم.

رئیس دانشگاه آزاد فارس در پاسخ به درخواست رئیس دانشگاه و رئیس هیئت امنای دانشگاه اوز در مورد افزایش رشته در این دانشگاه گفت: پیشنهاد ما برای فزایش رشته، رشته های هنری و پیراپزشکی است که دایر شدن آن بستگی به تهران دارد اما حمایت می کنیم و در مورد اوز نامه مخصوص برای دکتر رهبر رئیس دانشگاه آزاد ارسال خواهم کرد و از تمایل خیرین در سرمایه گذاری در عرصه آموزش توضیح خواهم داد.

دکتر محمودیان نماینده نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد فارس نیز ضمن تبریک هفته وحدت، لارستان را مظهر وحدت دانست. وی نیز ضمن آرزوی توفیق برای خدمات بیشتر هیئت امنای دانشگاه آزاد اوز گفت: بارها به مسئولین اعلام کرده ام از این دانشگاه که مردم برای آموزش عالی همت می کنند حمایت کنید و امیدوارم توقعات مردم برای افزایش رشته که انتظارات زیادی نیست محقق شود.

رئیس دانشگاه آزاد فارس که معاونین و روسای سابق و کنونی دانشگاه آزاد اسلامی لارستان وی را همراهی می کردند ابتدا از بخش های مختلف دانشگاه آزاد اوز بازدید کردند، سپس در جلسه ای با حضور همراهان ، علما، رئیس و اعضای هیئت امنا و جمعی از شهروندان و کارکنان دانشگاه شرکت کرد.

عبدالعزیز خضری در ابتدای جلسه توضیحاتی در مورد روند شکل گیری دانشگاه ، حمایت و اعتماد مردمی و خدمات فرهنگی که دراین دانشگاه ارائه می شود، داد. وی افزود: روند دایر شدن رشته در دانشگاه آزاد به سختی صورت می گیرد اما مردم همچنان مایل به تداوم حمایت هستند و انتظار داریم در دایر شدن رشته های با کیفیت و متنوع ما را حمایت کنید.

محمد صدیق پیرزاد رئیس هیئت امنای دانشگاه نیز خواستار حمایت از رئیس دانشگاه آزاد اوز و حمایت برای رشته های جدید شد و گفت: اعضای هیئت امنا نه تنها از کمک های مردمی چیزی نگرفته بلکه خود هم در این زمینه همکار ی کرده اند.

احمد خضری دبیر هیئت امنا گفت ما در این دانشگاه عشق را معنی کرده ایم. مسکن و شهرسازی برای زمین این دانشگاه ما را اذیت کرد و مجبور شدیم زمین را از خودمان دوباره بخریم. وی از سابقه آموزشی اوز نیز صحبت کرد و خواستار حمایت از دانشگاه اوز شد.

پس از اقامه نمازجماعت به امامت شیخ عبدالله منصوری در مسجد دانشگاه، شیخ صالح انصاری در سخنان کوتاهی گفت: دعای هدایت از دعاهای واجب است که بارها در نماز تکرار می کنیم. هدایت نیز از طریق اطاعت از پیامبر اسلام محقق می شود. وی افزود: ما مسئولین نباید بند و زنجیر دیگران باشیم بلکه گره گشای مردم باشیم زیرا محبوب ترین فرد نزد خدا کسی است که مفیدتر باشد. هرکس مرجع حل مشکلات مردم است در حقیقت جا پای پیامبر گذاشته است.

دکتر کاوه پیشقدم و هیئت همراه پس از صرف ناهار اوز را به سمت نی ریز ترک کردند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دانشگاه,پیراپزشکی,دانشگاه,...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : دوشنبه 13 آذر 1396 ساعت: 16:23