صرفه جویی در مصرف آب هدف بعدی کانون ردپای سبز

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

کانون ردپای سبز دانشگاه پیام نور اوز امروز ۸ آذر برای آشنایی دانش آموزان با آب و نحوه مصرف آن به مدرسه مهر و ماه کرانی رفت.

این برنامه با هدف آشنایی بیشتر دانش آموزان با آب و پیچیدگی های آن و درونی کردن اهمیت و لزوم عادات صحیح مصرف آب انجام شد. این برنامه برای دانش آموزان پایه اول تا ششم برگزار شد. برنامه شامل خواندن کتاب حول محوریت آب، چرخه آب و تصفیه آن، آموزش لیست عادات صحیح مصرف آب، اجرای پانتومیم حول محوریت عادات صحیح مصرف آب و هدیه دادن مدادسبز به دانش آموزان و لیست امتیاز دهی ماهانه مصرف آب به آنان بود. دلیل انتخاب این رده سنی کودک به دلیل زمان کافی برای درونی کردن عادت و انجام عملی آن بوده.

جعفر کمالی دبیر انجمن گفت:  آب مهم ترين ماده حيات و آباداني است. اين ماده سرآغاز حيات و جزء اصلي تمام موجودات زنده است. هميت آب نزد ملت هاي كه در نقاط كم آب جهان زندگي مي كرده اند و يا زندگي مي كنند، بسيار بيشتر از ساير ملت هاي است كه در نقاط پر آب سكونت دارند. در راستای اهمیت آب و  کمبود آب در منطقه، کانون ردپای سبز برای آموزش و ترویج استفاده درست از آب این برنامه را ترتیب داد و امید است که بتوانیم گامی کوچک برای آینده ای سبز برداریم. جا دارد از فتحیه فتحی مدیر مدرسه مهر و ماه کرانی برای هماهنگی های لازم تشکر نمایم.

 

 

 

 

...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : يکشنبه 12 آذر 1396 ساعت: 5:04

close
تبلیغات در اینترنت