پیگیری بخشداری و شورای شهر برای ساخت مخزن آب/ آغاز عملیات به زودی

ساخت وبلاگ
چکیده : با پیگیری مجدانه بخشداری، شورای شهر و آبفا برای  ساخت مخزن آب شهر اوز، در مرکز استان و پیرو  جلسه ای... با عنوان : پیگیری بخشداری و شورای شهر برای ساخت مخزن آب/ آغاز عملیات به زودی بخوانید :

با پیگیری مجدانه بخشداری، شورای شهر و آبفا برای  ساخت مخزن آب شهر اوز، در مرکز استان و پیرو  جلسه ای که شورای شهر اول آذر  در سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با مهندس سلحشور ي دراین مورد برگزار كرد، دیروز ۸ آذر، اوز میزبان زارعی کارشناس ارشد سازمان مدیریت و برنامه ریزی و پژوهش مدیر دفتر مدیرعامل آبفای استان بود.

به گزارش فریبا صالحی رئیس شورای شهر، در جلسه ای با حضور میهمانان، بخشدار، رئیس شورای شهر، شهردار و امیری حراست شهرداری، رئیس ورزش و جوانان و محمد علی پیرزاد در شهرداری، در مورد مشکلات بودجه، به ویژه در خصوص مخزن آب بحث و تبادل نظر شد.

آتش فراز بخشدار اوز تنها محل تامین آب اوز را سد سلمان دانست و بر ساخت مخزن جدید آب و کف شکنی و تجهیز چاه ها واصلاح شبکه تاکید کرد.

صالحي رئيس شورا خواستار اختصاص اعتبار از ٣ درصد نفت و گاز برای بحران آب و اصلاح شبکه آب و تامين اعتبار برای بازسازی آزمایشگاه و مدارس شد. وي با اشاره به ٢٣ هيئت ورزشي فعال در اوز  و فعاليت بانوان در قالب ۱۸هيئت ورزشي خواستار حل مشکلاتی مانند عدم وجود سالن ورزشی بانوان و اعزام تیم های ورزشی بانوان به مسابقات استانی شد.

کراماتی شهردار نیز ضمن تاکید بر تامین اعتبار برای ساخت مخزن، خواستار همکاری برای تامین اعتبار آسفالت پارک نوروز و تجهیز استخر که با همت خیرین تکمیل گردیده، شد.

حسینی رئیس ورزش و جوانان نیز با بیان برخی از فعالیت های ورزشی هیئت های ۲۰ گانه اوز و مشکلات استخر شنا و عدم اختصاص بودجه دولتی به نمایندگی ورزش و جوانان، خواستار مساعدت در این زمینه شد.

زارعی کارشناس ارشد برنامه و بودجه ضمن تقدیر از خدمات انجام شده به ویژه در زمینه ورزشی برای این موارد قول پیگیری داد. در مورد ساخت مخزن آب مقررشد:

*۱۲ آذر کارشناسان و مجریان طراحی مخازن برای بررسی محل ساخت مخزن و برآورد ریالی به اوز اعزام شوند.

*یک هفته پس از اعزام کارشناسان و تعیین محل ساخت مخزن، تفاهم نامه ساخت مشارکتی مخزن بین آبفای استان و مردم اوز تنظیم شود.

*عزیمت کارشناسان برای ویدئو متری چاه های آب موجود و بررسی منطقه برای حفر چاه آب جدید، در مرحله بعد صورت گیرد.

 

 

 

 

 

 

بخشداری,...
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : يکشنبه 12 آذر 1396 ساعت: 5:04