اعلام حمایت شهرداری از برنامه های نامزدی اوز در طرح پایتخت کتاب

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

مسعود کراماتی شهردار اوز در دیداری که دیروز ۱۱ آذر، با  اعضای هیئت اجرایی نامزدی اوز در طرح پایتخت داشت، آمادگی شهرداری را برای حمایت از برنامه های اوز در طرح پایتخت کتاب اعلام داشت.

در ابتدای این دیدار فروغ هاشمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اوز ضمن تاکید بر تاثیر کتابخوانی در عرصه های مختلف زندگی و مطرح شدن اوز در وزارت ارشاد پس از موفقیت سال گذشته، برضرورت همکاری همگانی در پیگیری برنامه ها در سال جاری تاکید کرد.

ابراهیم احمدی نیز شهرداری را یکی از اجزای اصلی در این طرح و به عنوان یکی از شخصیت های حقوقی در اعلام و امضای طرح های مختلف دانست و ضمن تقدیر از شورای چهارم و خادمپور شهردار سابق در برنامه های سال گذشته، خواستار مشارکت عملی شهرداری در سال جاری شد.

محسن مهرآوران توضیحاتی در مورد طرا حی و اجرای نمای کتاب و نقاشی دیوارهای شهر با کتاب داد و اعلام داشت با برخی از مالکین منازل مذاکره شده و موافقت آن ها جلب شده است.

مهران عسکری دیگر عضو هیئت اجرایی و نائب رئیس شورای شهر با تقدیر از تلاش های اعضای کارگروه پایتخت کتاب، آمادگی و حمایت شورا و شهرداری برای مشارکت در این طرح اعلام کرد.

 

مهندس کراماتی شهردار اوز ضمن اعلام آمادگی شهرداری برای حمایت از طرح پایتخت کتاب، بر ضرورت استفاده از فرصت ها برای دستاورد بهتر تاکید کرد. وی اعلام هزینه طرح های قابل اجرا را نیز ضروری دانست.

در این جلسه مقررشد پس از موافقت شورای شهر و تنطیم تفاهم نامه، شهرداری نسبت به ساخت نمای دیوار کتاب در ورودی شهرداری و نقاشی با کتاب در یکی از دیوارهای وسط شهر اقدام کند.

در این دیدار علاوه بر شهردار، فروغ هاشمی، ابراهیم احمدی، مهران عسکری و محسن مهرآوران از اعضای هیئت اجرایی طرح پایتخت کتاب و فرهاد پیرزاد، فرهاد فقیهی پور و محمد رسول رفعتی از کارشناسان شهرداری حضور داشتند و در پایان دیدار نیز فرهاد ابراهیم پور د رجلسه حاضر و دیدگاه های خود مطرح کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شهرداری,...
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : يکشنبه 12 آذر 1396 ساعت: 5:04

close
تبلیغات در اینترنت