حضور فعال اوز در شانزدهمین نمایشگاه کتاب فارس

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

شانزدهمین نمایشگاه کتاب استان فارس امروز ۲ آذر، با حضور معاون فرهنگی وزارت ارشاد، استاندار، مدیرکل ارشاد فارس و جمعی از علاقه مندان به کتاب از استان فارس در نمایشگاه بین المللی در شهرک گلستان افتتاح شد.

اوز در این نمایشگاه در سالن اصلی حافط دارای غرفه است که فروغ هاشمی رئیس ارشاد اوز، یاران موزه مردم شناسی اوز و جعفر کمالی به نمایندگی ازپیام اوز دراین غرفه حضور فعال دارند.

علاوه بر اشیا و صنایع دستی موزه مردم شناسی اوز، کتاب های نویسندگان اوزی و ۱۷ شماره از نشریه پیام اوز در این نمایشگاه در معرض دید شرکت کنندگان قرار می گیرد.

جوادی معاون فرهنگی ارشاد به اتفاق استاندار و مدیرکل ارشاد و شهرام نیا رئیس انبار کتاب وزارت ارشاد پس از افتتاح نمایشگاه، از غرفه اوز بازدید کردند که ابتدا در درب ورودی سالن حافظ، آیدا مختاری به آنان خوش آمد گفت.

در غرفه اوز نیز مریصا زمانی کودک ۷ ساله اوزی به زبان محلی خوش آمد گفت وسپس با زبان کودکانه از کتاب و کتابخوانی سخن گفت که با استقبال مسئولین وزارت و استان قرار گرفت.

فروغ هاشمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اوز  نیز به نمایندگی از مردم اوز به میهمانان خوش آمد گفت و در مورد فعالیت هایی که در راستای کتابخوانی از سالیان گذشته به ویژه در ۲ سال اخیر در اوز انجام گرفته صحبت کرد و اظهار امیدواری کرد در حوزه کتابخوانی اوز به آن چه استحقاق دارد، برسد.

جوادی معاون فرهنگی وزارت ارشاد ضمن تقدیر از خدمات صورت گرفته گفت: فعالیت های همه نامزدهای پایتخت کتاب به ویژه اوز در وزارت ارشاد رصد می شود و اوز یکی از نامزدهای مطرح کشور در این رقابت محسوب می شود.

 کوزه کوچک و نمادین نیز از طرف مردم اوز به مسئولین کشوری  و استاندار اهدا شد که مدیر کل ارشاد گفت: این کوزه ها نشان از شهر بی آب و مردمان با همت اوز دارد.

علاوه بر مسئولین بسیاری از شهروندان از جمله اوزی های مقیم شیراز از بازدیدکنندگان هستند.

این نمایشگاه از امروز تا ۷ آذر برای بازدید علاقه مندان فعال است.

دست اندرکاران غرفه اوز در این نمایشگاه عبارتند از:

 فروغ هاشمی- پروانه پدرام- خیرالنسا نامی- فاطمه بانو نامی- رمیصا زمانی- طیبه جباری-قدریه غیاثی-منیژه نیامبارک- کلثوم ثریانژاد- جمیله رفعت- مهدیث ملایی-آیدا مختاری-سعيد شريفي-محمد رفیع راوند-جعفر کمالی و آقایار خضری .

شریف بازرگانی مدیر موزه مردم شناسی اوز و سایر اوزی های مقیم شیراز  نیز با اعضای گروه همراهی دارند.

 

 

 

 

 

شانزدهمین,نمایشگاه,...
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : يکشنبه 5 آذر 1396 ساعت: 1:15

close
تبلیغات در اینترنت